Shitet Biznes 'Klinike Dentare' ne Unaze te Re Tirane

Biznes ne shitje dhe qera Data: 23/07/2019 11:50

20,000 Euro

  • Shitet Biznes 'Klinike Dentare' ne Unaze te Re
  • Shitet Biznes 'Klinike Dentare' ne Unaze te Re
  • Shitet Biznes 'Klinike Dentare' ne Unaze te Re


Pagesa 20,000 Euro
Faturimi Vjetor 0.00
Numri i punonjesve 2
Industria
Adresa Web
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania
Lexime 120

Ne zonen e Unazez se Re ne nje nga zonat me te zhvilluara dhe me te populluara shitet biznes Klinike Dentare. Klinika ka nje super investim dhe eshte e organizuar ne hyrje me recepsion, sallon ndenje per pritje me kend, tv. Dy dhoma me nga nje poltron secila, dhome per grafi e kompletuar, dhome sterilizimi e kompletuar, dhome per laborator (bosh). Kuzhine dhe ambjent ndenje i kompletuar dhe arreduar per stafin e klinikes. Pjesa e posteve te punes ka dysheme teknike me rezine. Pozicioni i klinikes ofron mundesi shume te mire reklamimi per shkak te fasasdes qe shtrihet ne dy rruget kryesore ne Unaze te Re. Gjithe pajisjet e klinikes shiten me nje cmim okazion prej 20.000 Euro dhe qeraja mujore per ambjentin e klinikes eshte 1200 euro ne muaj.