Tirane, ambjent biznesi Kati 0, 60 m2 .3500 Euro (Prane unazes) Tirane

Biznes ne shitje dhe qera Data: 15/08/2019 11:13 Post Id: 144082

3,500 Euro

  • Tirane, ambjent biznesi Kati 0, 60 m2 .3500 Euro (Prane unazes)


Pagesa 3,500 Euro
Faturimi Vjetor 5000.00
Numri i punonjesve 5
Industria Mjekesor
Adresa Web
Qyteti - Zona Tirane - Lumi Lana/ Bulevard
Adresa Rruga Nikolla Tupe, Tirana, Albania
Lexime 149

OKAZION.
Shitet/qera farmaci e ngritur prej 8vitesh pune. Pa kontrate me ISKSH. Arredimi modern. Banak,rafte,kase,peshore elektronike,etj etj. Shitet per arsye largimi.