Shitet biznesi 'Linka Nails' Tirane

Biznes ne shitje dhe qera Data: 05/09/2019 21:29

17,000 Euro

  • Shitet biznesi 'Linka Nails'
  • Shitet biznesi 'Linka Nails'
  • Shitet biznesi 'Linka Nails'
  • Shitet biznesi 'Linka Nails'
  • Shitet biznesi 'Linka Nails'
  • Shitet biznesi 'Linka Nails'
  • Shitet biznesi 'Linka Nails'


Pagesa 17,000 Euro
Faturimi Vjetor 0.00
Numri i punonjesve 5
Industria Sherbime Estetike
Adresa Web
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Liqeni Artificial
Adresa Prane juveniljes se vjeter
Lexime 104

Shitet biznesi Linka Nails

17.000Euro (cmim i diskutueshem)
Ambjenti eshte me Qera 300 mije Leke, te vjetra.
Eshte 60 m2, hyrja ne kat te dyte, mbi MAC cosmetic.
Rruga e Juveniljes se vjeter.
Ka estetiken ne dhome me vete.
Super i kompletuar si ne pajisje, mjete, materiale & arredimin Antik.
Celsat ne dore, dhe mund tju rri une dhe mbrapa shitjes per tju lidhur me klientelen e ngritur nder 10 vite pune.

Te interesuarit te na kontaktojne ne nr: +
Ose mund te paraqiten ne sallon.