Shitet biznesi i nje Bar-Restorant ne Pazarin e Ri Tirane

Biznes ne shitje dhe qera Data: 05/09/2019 08:44

50,000 Euro


Pagesa 50,000 Euro
Faturimi Vjetor 140000.00
Numri i punonjesve 10
Industria Hoteleri/Restorant/Bar
Adresa Web
Qyteti - Zona Tirane - Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe
Adresa Rruga Qemal Stafa, Tirana, Albania
Lexime 13

Shitet biznes i suksesshem, me nje klientele te perzgjedhur e te qendrueshme, ne zemer te Pazarit te Ri te Tiranes, nje nder zonat kryesore te atraksioneve te Tiranes, per vendas e te huaj. Biznesi ka nje siperfaqe te brendshme 90m2 dhe te jashtme 28m2. I konceptuar si nje ambient ekzotik dhe mjaft i vecante, i pajisur me cdo element te nevojshem te barit e kuzhines. Shitet per arsye personale. Cmimi 50,000 euro i diskutueshem.