OKAZZZZZION Tirane

Biznes ne shitje dhe qera Data: 09/09/2019 23:11

3,000 Euro

  • OKAZZZZZION
  • OKAZZZZZION
  • OKAZZZZZION


Pagesa 3,000 Euro
Faturimi Vjetor 0.00
Numri i punonjesve 0
Industria Shitjet
Adresa Web
Qyteti - Zona Tirane - Laprake
Adresa Rruga Gjergj Legisi, Tirana, Albania
Lexime 81

OKAZION.....Shitet biznesi Bar caffe CrepEri i kompletur me nje xhiro ditore te kenaqeshme shitet per arsye impenjimesh te tj.
Shitet per vetem 3000 euro
gjithashtu lokali jepet me qera me cmimin 40 mij lek te reja
Ambjent i brendshem 60 metra
plus verande 80 metra

adresa..perballe gjimnazit "Aleks Buda " laprake..

kontaktoni .