Shitet Tirane

Biznes ne shitje dhe qera Data: 11/10/2019 14:39

2,000 Euro


Pagesa 2,000 Euro
Faturimi Vjetor 0.00
Numri i punonjesve 0
Industria
Adresa Web
Qyteti - Zona Tirane - Laprake
Adresa Laprake, Tirana, Albania
Lexime 76

OKAZION
vetem per pak dite per vetem 2000 euro.
shitet bisnesi bar caffe e kompletuar aktualisht ne pune dhe me xhiro ditore te kenaqeshme..
ambjenti ka 14 tavolina mundesi per tavolina shtese...
lokali jepet me qera nga pronari per vetem 40 mij lek te reja ne muaj

per detaje kontaktoni ne