Jap Ambjent me Qera. Qender te Tiranes Tirane

Biznes ne shitje dhe qera Data: 08/10/2019 18:36

150 Euro

  • Jap Ambjent me Qera. Qender te Tiranes


Pagesa 150 Euro
Faturimi Vjetor 0.00
Numri i punonjesve 0
Industria Shit-Blerje
Adresa Web h
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Adresa Rruga e Durresit, Tirana, Albania
Lexime 180

Jap nje ambjent me qera ne qender te Tiranes ngjitur me Ambasaden e Vatikanit.Dyqani eshte dhe i pershtashem per zyre dhe fusha te tjera biznesi
Dhenia e qerase gjithashtu perfshin para-pagese 1-2 muaj. Ndodhet nje ne lagje shume te mire ne bulevardin e Rruges se Durresit. Mund te kontaktoni dhe ne Viber +