ZONA BIO Tirane

Biznes ne shitje dhe qera Data: 26/03/2020 09:20


Pagesa 3,500 Euro
Faturimi Vjetor 30.00
Numri i punonjesve 1
Industria Hoteleri/Restorant/Bar
Adresa Web E Mobiluar
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Liqeni Artificial
Adresa Petronini
Lexime 132

Biznes fitimprures, Shitet. 3.500 Euro i diskutueshem.
Zona e rrethuar nga gjimnazi Petronini & 9-vjecarja. Me njé arredim super te ngrohte e interesant.
CEL.