Minibar ne shitje Kruje

Biznes ne shitje dhe qera Data: 03/03/2020 09:11

200,000 Leke

  • Minibar ne shitje
  • Minibar ne shitje
  • Minibar ne shitje


Pagesa 200,000 Leke
Faturimi Vjetor 5000.00
Numri i punonjesve 1
Industria Turizem
Adresa Web
Qyteti - Zona Kruje - Qender
Adresa A
Lexime 35

Shitet minibar, me te gjitha facilitetet (elektricitet, ndricim, lavaman, depozite uji etj) shume i pershtatshem per aktivitet ne plazh apo zona turistike.
Cmimi 200,000 leke i diskutueshem.