Magazine , Tirane

Biznes ne shitje dhe qera Data: 11/03/2020 09:42

400 Euro

  • Magazine ,
  • Magazine ,
  • Magazine ,
  • Magazine ,


Pagesa 400 Euro
Faturimi Vjetor 240.00
Numri i punonjesve 0
Industria
Adresa Web Bosh
Qyteti - Zona Tirane - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa Rruga Shaban Bardhoshi, Tirana, Albania
Lexime 24

Okazion , jepet me qera magazina per pe shume formazione kontaktoni ne tel. Flm