Tirane, shitet biznes Kati 0, 45 m2 2.000 Euro (Stadiumi Dinamo) Tirane

Biznes ne shitje dhe qera Data: 30/09/2019 11:40

2,000 Euro

  • Tirane, shitet biznes Kati 0, 45 m2 2.000 Euro (Stadiumi Dinamo)
  • Tirane, shitet biznes Kati 0, 45 m2 2.000 Euro (Stadiumi Dinamo)

Tirana, Sale Business Floor 0, 45 m 2,000 Euro (Dinamo Stadium)

The salon is located at Dinamo Stadium and has a strategic street edge. The total surface area of cthe building reaches 45 m2. The business has been established and has been in operation for 10 years with a very good performance. The space has rented 70 000 Lek new. For more information contact us.

Cel. : +355 699697567


Pagesa 2,000 Euro
Faturimi Vjetor 0.00
Numri i punonjesve 0
Industria 1.17
Adresa Web
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Adresa Stadiumi Dinamo
Lexime 971

Salloni ndodhet tek “Stadiumi Dinamo” dhe ka pozicion strategjik buze rruge. Siperfaqja totale e ambjentit arrin ne 45 m2. Biznesi Ieshte ndertuar dhe funksionon qe prej 10 vitesh me nje preformance shume te mire. Ambjneti ka qera prej 70 000 Leke te reja. Per me teperr informacion na kontaktoni.