face instagrami shitje 

 Online 0 lexues | 0 njoftime ne pritje

20,000 Euro Tregu Biznes ne shitje SHITET BIZNES QENDER ESTETIKE, SAMI FRASHERI, PETRO NINI LUARASI, TIRANË

SHITET BIZNES QENDER ESTETIKE, SAMI FRASHERI, PETRO NINI LUARASI, TIRA

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Shitet biznesi i qender estetike profesionale, ndodhet tek rruga sami frasheri, pranë shkolles petro nini luarasi, tiranë. ambienti është totalisht i investuar, me kushte bashkekohore, me klientel të rregullt që prej 5 vite funksional. qiraja e ambientit është 1000 €/muaj. shitet biznesi p...

20,000 Euro

Tirane
2,800 Euro Tregu Biznes ne shitje Parukeri estetik

Parukeri estetik

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B Ambjent estetik parukeri shitet si bizned ambjenti esht i areduar me te gjitha paisjet brenda +uji dhe drita 24h dhom debilimi bajo ...

2,800 Euro

Tirane
2,500,000 Leke Tregu Biznes ne shitje Biznes ne shitje(farmaci) ne Don Bosko!

Biznes ne shitje(farmaci) ne Don Bosko!

Don Bosko | Tirane

B Shitet biznesi (farmaci) ne gjendje pune ne don bosko. biznesi ndodhet ne katin e pare te ndertimit, me siperfaqe 35m2. vendndodhja qe ka eshte shume e pershtatshme pasi ka levizshmeri te larte kalimtaresh si dhe zona eshte e zhvilluar. qiraja eshte 23 000 lek muaj....

2,500,000 Leke

Tirane
1,500,000 Leke Tregu Biznes ne shitje SHITET BIZNESI

SHITET BIZNESI

Brryli | Tirane

B Shitet biznesi me aktivitet bar kafe bashke me tavolina, karrike dhe te gjitha paisjet e tjera. gjendja shume e mire dhe me orientim kryqezim rrugesh. ambienti eshte me qera, por qe nuk perfshihet ne cmim. Çmimi i diskutueshem....

1,500,000 Leke

Tirane
4,200 Euro Tregu Biznes ne shitje Shitet biznesi i Agjensise turistike Supreme Travel & Tours

Shitet biznesi i Agjensise turistike Supreme Travel & Tours

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Shitet biznesi i agjensise turistike supreme travel & tours, me pune dhe klientele te ngritur prej 3 vitesh, aktualisht ne gjendje ne pune. cmimi 4200 euro i diskutueshem ne çmim perfshihet: nr. telefoni, kontaktet, rrjetet sociale si: fb/insta ne emrin agjensi udhetimesh supreme travel & ...

4,200 Euro

Tirane
200,000 Euro Tregu Biznes ne shitje Shitet restorant-piceri (biznes+prome) me certifikate pronesie

Shitet restorant-piceri (biznes+prome) me certifikate pronesie

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Shitet restorant piceri me certifikate pronsie dhe pune te ngritur prjej 12 vitesh. ambjente te arreduara dhe me nje kuzhine 100% te kompletuar. lokali disponon te gjitha llojet e lincenave qe nevokite per te ushtrur kete aktivitet dhe aktualisht eshte dhene me qera 1200 € ne muaj. ...

200,000 Euro

Tirane
2,500 Euro Tregu Biznes ne shitje JEPET ME QIRA BAR/RESTORANT/HOTEL NE FRESK

JEPET ME QIRA BAR/RESTORANT/HOTEL NE FRESK

Fresku/Linze | Tirane

B Jepet me qira biznes multi-funksional ne fresk. ambienti funksionon si bar/restorant dhe hotel. ne katin e 0 ka rreth 10 dhoma hoteli me tualet secila. kati i pare ndahet ne dy salla restoranti, te mobliuara me kushte bashkohore dhe siprfaqe njera prej 500m2, tjetra 300m2. ndersa kati i dyte organiz...

2,500 Euro

Tirane
6,200 Euro Tregu Biznes ne shitje Kjosk panel sandwich

Kjosk panel sandwich

Qender | Fier

B Shitet per per arsyhe shendetesore , kjosk me panel sandwich dhe me metalbon 5m ,ne gjendje perfekte e punuar 4 muaj . cmimi i diskutushem . ...

6,200 Euro

Fier
5,000 Euro Tregu Biznes ne shitje shitet biznes rimbushje elektronike easy pay dhe 3 kompanite telefonike

shitet biznes rimbushje elektronike easy pay dhe 3 kompanite telefonik

Brryli | Tirane

B Shitet biznes rimbushje elektronike easypay dhe 3 kompanite celulare eshte i kompletuar me te gjitha dhe ka dhe 4 pc per lojra (qender interneti) ka fotokopje te madhe scan etj....

5,000 Euro

Tirane
1,700 Euro Tregu Biznes ne shitje Shitet qender interneti

Shitet qender interneti

Fresku/Linze | Tirane

B Adresa: rruga muhamet deliu, zona e freskut, prane big market. qendra eshte aktualisht ne gjendje pune. qender ekzistuese prej 7 vitesh. te gjithe kompjuterat "dell" jane te lidhur ne rrjet. 10 poste, aktualisht 9 kompjutera ne gjendje pune, plus dy servera dhe fotokopje a4/a3 toshiba 282, vetem ...

1,700 Euro

Tirane
2,500,000 Leke Tregu Biznes ne shitje Shitet Investimi

Shitet Investimi

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B Ne rrugen myslym shyri ne zemer te tiranes prane max optika jepet dyqani me qera 73m2 dhe shitet investimi ....

2,500,000 Leke

Tirane
4,000 Euro Tregu Biznes ne shitje Stampe makineri industrie

Stampe makineri industrie

Kamez/Paskuqan | Tirane

B Firma jone shet nje stampe gjigante. momentalish eshte e cmontuar ngaqe ndodhet jashta per arsye te madhesise se saje per cdo pyetje na telefononi...

4,000 Euro

Tirane
9,000 Euro Tregu Biznes ne shitje Ps biznes shitje  ID:12716

Ps biznes shitje ID:12716

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Ps biznes shitje 6 cifte kolltuqe 6 tv/ 49pol 4 ps4-pro / 2 ps4 normal 12 leva ne perdorim + 6 te reja ne qese+ karikues levash pakete e plote lojrash! kondicioner + pc + banak i vogel + kasa fiskale- kamera sigurie 9000€ i diskutueshem...

9,000 Euro

Tirane
350 Leke Tregu Biznes ne shitje Me qera per Biznes.  130 m2 ose ndahet ne dy .  Buze Rruge.

Me qera per Biznes. 130 m2 ose ndahet ne dy . Buze Rruge.

Sauk | Tirane

B Jepet me qera kati i pare i viles. eshte e pershtatshme per biznes. siperfaqa eshte 130 m 2 ne total. por mund te jepet edhe gjysma. ndodhet buze rruge. prane rreth - rrotulimit ne sauk te vjeter. adresa : sauk rruga : kadri brahimaj. per me shum informacion wha...

350 Leke

Tirane
100 Leke Tregu Biznes ne shitje Kerkoj per te blere faqe instagrami me mbi 10k followers

Kerkoj per te blere faqe instagrami me mbi 10k followers

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane

B Kerkoj per te blere faqe instagrami me mbi 10k followers...

100 Leke

Tirane
17,000 Euro Tregu Biznes ne shitje Shitet biznesi bar kafe rruga e Durresit

Shitet biznesi bar kafe rruga e Durresit

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B Shitet biznes bar kafe me xhiro te konsiderueshme ne rrugen e durresit prane gjimnazit qemal stafa. siperfaqe totale bashke me veranden 127m2. investim bashkekohor. qeraja e ambientit eshte 800euro. cmimi i shitjes se biznesit 17000euro i diskutueshem. kontaktoni per me shume informacion....

17,000 Euro

Tirane
150,000 Leke Tregu Biznes ne shitje Shitet aktiviteti piceri fast food

Shitet aktiviteti piceri fast food

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Ne gjendje shum te mir dhe me çmim okazion ...

150,000 Leke

Tirane
2,500 Euro Tregu Biznes ne shitje Shitet Agjensi Turistike - Zyre Kembim Valutor ne Tirane

Shitet Agjensi Turistike - Zyre Kembim Valutor ne Tirane

Kodra e Diellit | Tirane

B Agjensi turistike, kembim valutor me te gjitha paijsjet dhe moblije me standarte te bankes se shqiperis,zyra eshte 28 mq ndodhet te rruga shkelqim fusha me pamje nga unaza e re ( 2 minuta nga qendra tregtare kristal) me qera muojore 16.000 lek. ne cmim perfshihet 3 tavolina zyre, 3 computer,print...

2,500 Euro

Tirane
20,000 Euro Tregu Biznes ne shitje Okazion, Shitet biznesi Pastrim Kimik

Okazion, Shitet biznesi Pastrim Kimik

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B Shitet biznesi pastrim kimik ne qender te tiranes. i pajisur me te gjitha paisjet, me klientele te rregullt dhe xhiro te kenaqshme. shitet per aresye familjare. cmimi 20000 euro i diskutueshem....

20,000 Euro

Tirane
14,000 Euro Tregu Biznes ne shitje shitet biznesi bar kafe

shitet biznesi bar kafe

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane

B Shitet biznesi bar kafe i kompletuar me klientel te rregullt ne qender te qytet studentit , cmimi i diskutueshem vetem telefonata serioze...

14,000 Euro

Tirane
1,500,000 Leke Tregu Biznes ne shitje Shitet bisnesi piceri fast food

Shitet bisnesi piceri fast food

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Me çmim okazion ...

1,500,000 Leke

Tirane
5,000 Euro Tregu Biznes ne shitje Shitet biznes parukerie prane Stadiumit Dinamo!

Shitet biznes parukerie prane Stadiumit Dinamo!

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Shitet biznes parukerie ne nje nga zonat me atraktive te kryeqytetit,prane stadiumit dinamo.ambjenti ka mobilim modern.per me shume info ju lutem na kontaktoni ne numrin tone te cel....

5,000 Euro

Tirane
1,000 Euro Tregu Biznes ne shitje Kerkojm partner  ose ortak ne biznes

Kerkojm partner ose ortak ne biznes

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Kerkojm partner ose ortak ne biznes. jemi prodhuesi i foljeve mobil outfitters usa per mbrojten e telefonave me garancion te perjetshum. kerkijm partner per hapjen e pikave shitjeje ne gjithe teritorin e shqiprise. perfitimet jan shume te mira ne shitjen e produkteve tona....

1,000 Euro

Tirane
20,000 Euro Tregu Biznes ne shitje Okazion Klinike Dentare

Okazion Klinike Dentare

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B Shitet (shkak largimi nga shqiperia) biznes "klinike dentare" ne gjendje te shkeqyer e rinovuar dy vjet me pare prane ish ekspozites "shqiperia sot" . klinika, jo vetem eshte e paisur me te gjitha aparaturat e nevojshme te prodhimit perendimor dhe ne gjendje te shkelqyer, ka edhe imjant audio dhe v...

20,000 Euro

Tirane
200 Euro Tregu Biznes ne shitje JEPET ME QERA ZYRE SHERBIMESH

JEPET ME QERA ZYRE SHERBIMESH

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Vendodhje ideale per aktivitet exchange zyra ka te gjitha parametrat dhe standartet per te kryer nje aktivitet modern te kembimit valutor apo sherbime te ndyshme zyre, agjensi turistike, fotokopje,kancelari,zyre imobiliare zone blloku oferte e paperseritshme pagese me se e perballueshme...

200 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim