faqe instagrami ne shitje 

 Online 0 lexues | 0 njoftime ne pritje

5,000 Euro Tregu Biznes ne shitje Shitet platforma dhe biznesi i FilloPune.al

Shitet platforma dhe biznesi i FilloPune.al -

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.35 Km nga qendra)

B Okazion! shitet platforma dhe biznesi i agjencise se punesimit fillopune.al shitet, faqja e webit, faqja e facebook 18.5k, profili i facebook 5k, grupi i facebook 3.2 k, instagrami 2k, linkendin 1k. e gjithe platforma emailet numri telefonit. domain i fillopune.al & fillopune.com kantaktet e par...

5,000 Euro

Tirane
10,000 Euro Tregu Biznes ne shitje Shitet Parukeri

Shitet Parukeri

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Shitet parukeri me te gjitha pajisjet e punes, ku perfshihet estetika(thonj+ depilim)dhe parukeria. klientele e ngritur. cmimi 10.000 euro. per cdo pyetje kontaktoni ne numrin e celularit. ...

10,000 Euro

Tirane
3,500 Euro Tregu Biznes ne shitje ZONA BIO

ZONA BIO

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Biznes fitimprures, shitet. 3.500 € i diskutueshem. zona e rrethuar nga gjimnazi petronini & 9-vjecarja. me njé arredim super te ngrohte e interesant. cel. 067 236 9881...

3,500 Euro

Tirane
2,600 Euro Tregu Biznes ne shitje Jepet me qera Bar Restorant

Jepet me qera Bar Restorant

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Jepet me qera bar restorant “le fish” prane liqenit artificial te tiranes. restoranti eshte ne gjendje shume te mire, i kompletuar me cdo pajisje, me siperfaqe 200 m2, plus 60 m2 se bashku me dyqanin ngjitur, qe mund te behet dyqan peshku. cmimi 2600 euro i diskutueshem per te dyja ambjentet...

2,600 Euro

Tirane
500 Euro Tregu Biznes ne shitje JEPET ME QERA PIZZERI

JEPET ME QERA PIZZERI

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane

B 📣jepet me qera pizzeri "unt" - ish vilat gjermane. 📣 ( aty ndodhet dhe fakulteti ekonomik) jepet nje pizzeri me qera. cdo gje gati. piceria ka te gjitha paisjet e reja duke filluar nga brumatricja , fligoriferat , fetatrice , banak , frigorifer , tavolin , frigorifer freskues...

500 Euro

Tirane
400 Euro Tregu Biznes ne shitje Magazine ,

Magazine ,

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Okazion , jepet me qera magazina per pe shume formazione kontaktoni ne tel. flm...

400 Euro

Tirane
17,000 Euro Tregu Biznes ne shitje Tiranë Bisnes Parukeri për Shitje. Komuna Parisi.

Tiranë Bisnes Parukeri për Shitje. Komuna Parisi.

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane

B Sipërfaqe ambienti 50m2, e restauruar, e kompletuar me të gjitha pajisjet për bisnes parukeri. të gjitha cilësore dhe të reja. cmimi për shitje bisnesi. 17.000€. cmimi për qira i ambienti 30.000lek/muaji. kontakt origjinal albania real estate ...

17,000 Euro

Tirane
17,000 Euro Tregu Biznes ne shitje Shitet biznesi bar kafe

Shitet biznesi bar kafe

Don Bosko | Tirane

B Shitet biznesi i kompletuar gati per pune, bar kafe adresa perball kishes don bosko ...

17,000 Euro

Tirane
65,000 Euro Tregu Biznes ne shitje 65.000€ shitet biznes me xhiro te ngritur

65.000€ shitet biznes me xhiro te ngritur

Vasil Shanto | Tirane (3.77 Km nga qendra)

B Shitet biznes tek vasil shanto perball uet. 65.000€...

65,000 Euro

Tirane
200,000 Leke Tregu Biznes ne shitje Minibar në shitje

Minibar në shitje

Qender | Kruje

B Shitet minibar, me te gjitha facilitetet (elektricitet, ndriçim, lavaman, depozitë uji etj) shumë i përshtatshëm për aktivitet në plazh apo zona turistike. cmimi 200,000 leke i diskutueshem....

200,000 Leke

Kruje
20,000 Euro Tregu Biznes ne shitje Shitet Biznes

Shitet Biznes

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane

B Shitet biznes i suksesshem, me nje klientele te perzgjedhur e te qendrueshme, ne zemer te pazarit te ri te tiranes, nje nder zonat kryesore te atraksioneve te tiranes, per vendas e te huaj. biznesi ka nje siperfaqe te brendshme 90m2 dhe te jashtme 28m2. i konceptuar si nje ambient ekzotik dhe mjaft ...

20,000 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim