shes faqe instagrami te huaja 

 Online 1 lexues | 0 njoftime ne pritje

20,000 Euro Tregu Biznes ne shitje  Tirane, shes biznes resorant Kati 0, 100 m² 20.000 Euro (21 Dhjetori)

Tirane, shes biznes resorant Kati 0, 100 m² 20.000 Euro (21 Dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet biznes ne rrugen muahmet gjollesha perballe inxhinierise se ndertimit. ndodhet ne katin 0 dhe ka siperfaqe 100 m2. biznesi eshte rrestorant me ushqim meksikan me nje xhiro ditore te mire. • disponon: • sistem aspirimi dhe kondicionimi • verande • mndesi e mire investimi mund t...

20,000 Euro

Tirane
17,000 Euro Tregu Biznes ne shitje shitet biznesi bar kafe

shitet biznesi bar kafe

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane

B Shitet biznesi bar kafe i kompletuar me klientel te rregullt ne qender te qytet studentit , cmimi i diskutueshem vetem telefonata serioze...

17,000 Euro

Tirane
10,000 Euro Tregu Biznes ne shitje Shitje biznesi market

Shitje biznesi market

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Shitet biznesi i market i kompletuar ne gjendje pune frigorifer 2.5 m freskues rafte teke 22 m rafte dopje 10 m kompjuter ne seri 2 program i mirfillte kase ...

10,000 Euro

Tirane
18,000 Euro Tregu Biznes ne shitje Shitet Biznesi

Shitet Biznesi

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Shitet biznesi izzy bar me te gjitha pajisjet dhe klientele te ngritur! ...

18,000 Euro

Tirane
500,000 Leke Tregu Biznes ne shitje Shitet biznesi

Shitet biznesi

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet biznesi i nje berberane biznesi eshte me klientele te ngritur per me shum informacion mund te kontaktoni ne ( nr. 0695827652 )...

500,000 Leke

Tirane
10,000 Euro Tregu Biznes ne shitje Lojra argetuese per femije

Lojra argetuese per femije

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B Tren me 3 vagona dhe lokomotive rotondo dhe varka lekundese...

10,000 Euro

Tirane
3,000 Euro Tregu Biznes ne shitje OKAZZZZZION

OKAZZZZZION

Laprake | Tirane

B Okazion.....shitet biznesi bar caffe creperi i kompletur me nje xhiro ditore te kenaqeshme shitet per arsye impenjimesh te tj. shitet per vetem 3000 euro gjithashtu lokali jepet me qera me cmimin 40 mij lek te reja ambjent i brendshem 60 metra plus verande 80 metra adresa..perballe g...

3,000 Euro

Tirane
21,000 Euro Tregu Biznes ne shitje Shitet Biznesi Materiale Ndertimi Okazion

Shitet Biznesi Materiale Ndertimi Okazion

Vasil Shanto | Tirane (1.00 Km nga qendra)

B Shitet biznes dyqan materiale ndertimi, elektrike, hidraulike, vegla pune, bojra etj. me adrese ne rr.ibrahim dervishi afer komunes se parisit, tirane. i kompletuar me te gjitha raftet, ekspozitoret, kamera sigurie, kompjuter, kase fiskale etj. biznesi eshte i ngritur prej 12 vitesh. mundesi sh...

21,000 Euro

Tirane
3,000 Euro Tregu Biznes ne shitje Shitet Call Center

Shitet Call Center

Brryli | Tirane

B Shitet call center ne gjendje pune , ne shitje jane 16 / pc /monitore/ tastier / mouse/ mbajtese mouse / konektor / ushqyes 11 postacion ,16 karrige me ngjyre te kuqe dhe disa te zeza , 1 server rack ,1 printer scanner fotokopje ,1 switch 16 portesh , 1 router mikrotic ,1modem tp link , 4 priza ...

3,000 Euro

Tirane
3,000 Euro Tregu Biznes ne shitje Call Center

Call Center

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet call center ne gjendje pune , ne shitje jane 16 / pc /monitore/ tastier / mouse/ mbajtese mouse / konektor / ushqyes 11 postacion ,16 karrige me ngjyre te kuqe dhe disa te zeza , 1 server rack ,1 printer scanner fotokopje ,1 switch 16 portesh , 1 router mikrotic ,1modem tp link , 4 priza ...

3,000 Euro

Tirane
17,000 Euro Tregu Biznes ne shitje Shitet biznesi 'Linka Nails'

Shitet biznesi 'Linka Nails'

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Shitet biznesi linka nails 17.000€ (cmim i diskutueshem) ambjenti eshte me qera 300 mije leke, te vjetra. eshte 60 m², hyrja ne kat te dyte, mbi mac cosmetic. rruga e juveniljes se vjeter. ka estetiken ne dhome me vete. super i kompletuar si ne pajisje, mjete, materiale & arredimin antik...

17,000 Euro

Tirane
50,000 Euro Tregu Biznes ne shitje Shitet biznesi i nje Bar-Restorant ne Pazarin e Ri

Shitet biznesi i nje Bar-Restorant ne Pazarin e Ri

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane

B Shitet biznes i suksesshem, me nje klientele te perzgjedhur e te qendrueshme, ne zemer te pazarit te ri te tiranes, nje nder zonat kryesore te atraksioneve te tiranes, per vendas e te huaj. biznesi ka nje siperfaqe te brendshme 90m2 dhe te jashtme 28m2. i konceptuar si nje ambient ekzotik dhe mjaft ...

50,000 Euro

Tirane
2,000 Euro Tregu Biznes ne shitje Shitet biznesi. OKAZION!!!!

Shitet biznesi. OKAZION!!!!

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shitet biznesi bar-kafe okazion!! nr: 0682037443...

2,000 Euro

Tirane
5,000 Euro Tregu Biznes ne shitje SHITET AGJENSI TURISTIKE DHE IMMOBILIARE

SHITET AGJENSI TURISTIKE DHE IMMOBILIARE

| Tirane

B *-shitet agjensi turistike dhe immobiliare 16 vite ne treg. *-agjensia eshte ne bllok. *- cmimi: 5000euro i padiskutueshem ...

5,000 Euro

Tirane
3,500 Euro Tregu Biznes ne shitje Tirane, ambjent biznesi Kati 0, 60 m² .3500 Euro (Prane unazes)

Tirane, ambjent biznesi Kati 0, 60 m² .3500 Euro (Prane unazes)

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane

B Okazion. shitet/qera farmaci e ngritur prej 8vitesh pune. pa kontrate me isksh. arredimi modern. banak,rafte,kase,peshore elektronike,etj etj. shitet per arsye largimi....

3,500 Euro

Tirane
7,000 Euro Tregu Biznes ne shitje Shitet biznes te Vollga ne Durres

Shitet biznes te Vollga ne Durres

Qender | Durres

B Shitet biznese te vollga ne durres mbi 2000 euro xhiro mujore me kliente te rregullte ndodhet tek 2 kitaret. cmimi 7000 euro...

7,000 Euro

Durres
3,000,000 Leke Tregu Biznes ne shitje biznes farmacie

biznes farmacie

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Shitet biznes farmacie me gjithe medikamentet, per arsye largimi, 0672233091...

3,000,000 Leke

Tirane
30,000 Euro Tregu Biznes ne shitje Fustane nuserie dhe mbremjesh

Fustane nuserie dhe mbremjesh

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Shitet bisnesi, ne perberje fustane nuserie dhe fustane mbremjesh (evente) . bisnesi eshte ne aktivitet. malli eshte i cilesis me nivel te lart, i shumellojshem me modele. objekti ku zhvillohet bisnesi ka nje reklame xhami te madhe . siperfaqa e objektit prej 90m (katror)...

30,000 Euro

Tirane
9,000 Euro Tregu Biznes ne shitje Shitet biznesi ps4 ps3 pran pedonales me pune te kenaqshme dhe te ngritur prej 9 vjetesh 3(PS4) 8(PS

Shitet biznesi ps4 ps3 pran pedonales me pune te kenaqshme dhe te ngri

Patos | Fier

B Shitet biznesi ps4 ps3 pran pedonales me pune te kenaqshme dhe te ngritur prej 9 vjetesh 3(ps4) 8(ps3) 3televizor 49" 2televizor42" 4tlevizor40" 2televizor32" 1 kompjuter pc dhe nje kondicioner 24" banak dhe frigorifer dhe rafte. ambienti eshte ne gjendje pune dhe eshte me pune te ngritur shitet per...

9,000 Euro

Fier
30,000 Euro Tregu Biznes ne shitje Shitet biznes Kurse Gjuhesh

Shitet biznes Kurse Gjuhesh

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Shitet biznesi kurse gjuhesh te huaja ne kombinat, me pune te ngritur prej 7 vjetesh. numri aktual i nxenesve 150. cmimi i padiskutueshem....

30,000 Euro

Tirane
23,000 Euro Tregu Biznes ne shitje SHITET BIZNESI !! RESTORANT PESHKU PRANE LIQENI I TIRANES

SHITET BIZNESI !! RESTORANT PESHKU PRANE LIQENI I TIRANES

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Shitet biznesi ! restorant peshku prane liqenit te tiranes . ka nje siperfaqe prej 83 m2 dhe nje verande prej 50 m2 . restoranti eshte ne gjendje pune me te gjitha pajisjet perkatese , me nje xhiro te kenaqshme . cmimi i diskutushem . per me teper informacion : 0672030826...

23,000 Euro

Tirane
500 Euro Tregu Biznes ne shitje SHITET FAQE INSTAGRAMI 15.000 ndjekes

SHITET FAQE INSTAGRAMI 15.000 ndjekes

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Perfekt per biznese si kafe , shitje rrobash online pasi eshte shume faqe aktive...

500 Euro

Tirane
6,000 Leke Tregu Biznes ne shitje Shes faqe instagrami 10k follow

Shes faqe instagrami 10k follow

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane

B Followersa shqiptar •super aktive si faqe •followersa 90%nga tirana •kontakt whatsap...

6,000 Leke

Tirane
100,000 Euro Tregu Biznes ne shitje Shesim biznesin me fustane nusesh dhe fustane mbremjesh

Shesim biznesin me fustane nusesh dhe fustane mbremjesh

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Shesim biznesin me fustane nusesh dhe mbremjesh , te gjitha llojet e fustaneve i gjeni ne sallon, modelet e 2019 , fustane me ngjyra dhe modele te ndryshme, materiale cilsore. biznesi ne gjendje shum te mire dhe ne aktivitet . shitet:per arsyje emigrimi. ...

100,000 Euro

Tirane
20,000 Euro Tregu Biznes ne shitje Shitet Biznes 'Klinike Dentare' ne Unaze te Re

Shitet Biznes 'Klinike Dentare' ne Unaze te Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Ne zonen e unazez se re ne nje nga zonat me te zhvilluara dhe me te populluara shitet biznes klinike dentare. klinika ka nje super investim dhe eshte e organizuar ne hyrje me recepsion, sallon ndenje per pritje me kend, tv. dy dhoma me nga nje poltron secila, dhome per grafi e kompletuar, dhome ster...

20,000 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim