shes instagram 

 Online 1 lexues | 0 njoftime ne pritje

400 Euro Tregu Biznes ne shitje Shitja e vajit të rafinuar të lulediellit

Shitja e vajit të rafinuar të lulediellit

Zone Periferike | Lushnje

B Ne jemi prodhues të vajit vegjetal dhe prodhojmë lloje të ndryshme të vajit vegjetal të rafinuar dhe vajit të papërpunuar të bimëve. objektet tona prodhuese na lejojnë të ofrojmë çmime të ulëta për klientët tanë. nëse doni të kurseni para për vajin e perimeve të rafinuar dhe va...

400 Euro

Lushnje
15,000 Euro Tregu Biznes ne shitje Shitet bisnesi piceri fast food

Shitet bisnesi piceri fast food

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Shitet biznesi fast food piceri...

15,000 Euro

Tirane
5,000 Euro Tregu Biznes ne shitje Shitet biznesi

Shitet biznesi

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane

B Shitet biznesi per arsye emigrimi. rimbushje elektronike, salle interneti dhe fotokopje me klientele te ngritur. ...

5,000 Euro

Tirane
10,000 Euro Tregu Biznes ne shitje Shitet Biznesi

Shitet Biznesi

Brryli | Tirane

B Shitet biznesi me aktivitet bar kafe. ambienti ndodhet ne rruge kryesore ne rrugen bardhyl. aktiviteti shitet se bashku me te gjitha paisjet bashke me tavolina dhe karrige. ambienti eshte me qera, por ne cmim nuk perfshihet qeraja. per me shume mund te vizitoni ambientin. cmimi i diskutueshem. ...

10,000 Euro

Tirane
2,500 Euro Tregu Biznes ne shitje Shitet Agjensi Turistike - Zyre Kembim Valutor ne Tirane

Shitet Agjensi Turistike - Zyre Kembim Valutor ne Tirane

Kodra e Diellit | Tirane

B Agjensi turistike, kembim valutor me te gjitha paijsjet dhe moblije me standarte te bankes se shqiperis,zyra eshte 28 mq ndodhet te rruga shkelqim fusha me pamje nga unaza e re ( 2 minuta nga qendra tregtare kristal) me qera muojore 16.000 lek. ne cmim perfshihet 3 tavolina zyre, 3 computer,print...

2,500 Euro

Tirane
2,000 Euro Tregu Biznes ne shitje Shitet

Shitet

Laprake | Tirane

B Okazion vetem per pak dite per vetem 2000 euro. shitet bisnesi bar caffe e kompletuar aktualisht ne pune dhe me xhiro ditore te kenaqeshme.. ambjenti ka 14 tavolina mundesi per tavolina shtese... lokali jepet me qera nga pronari per vetem 40 mij lek te reja ne muaj per detaje kontakto...

2,000 Euro

Tirane
20,000 Euro Tregu Biznes ne shitje Okazion Klinike Dentare

Okazion Klinike Dentare

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B Shitet (shkak largimi nga shqiperia) biznes "klinike dentare" ne gjendje te shkeqyer e rinovuar dy vjet me pare prane ish ekspozites "shqiperia sot" . klinika, jo vetem eshte e paisur me te gjitha aparaturat e nevojshme te prodhimit perendimor dhe ne gjendje te shkelqyer, ka edhe imjant audio dhe v...

20,000 Euro

Tirane
4,500 Euro Tregu Biznes ne shitje Shitet Klinike Dentare 4500€

Shitet Klinike Dentare 4500€

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B okazion! shitet klinike dentare. -1 poltron dentsan ne gjendje shume te mire. -1 kompresor -aspirator kirugjikal -kondicjoner i ri inverter i sapo blere me garanci -2 televizore plazma -mobilje me sh.shije -plastifikues instrumentash -recepsion i ri super modern (vetem 1 muaj i perdorur)...

4,500 Euro

Tirane
150 Euro Tregu Biznes ne shitje Jap Ambjent me Qera. Qender te Tiranes

Jap Ambjent me Qera. Qender te Tiranes

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B Jap nje ambjent me qera ne qender te tiranes ngjitur me ambasaden e vatikanit.dyqani eshte dhe i pershtashem per zyre dhe fusha te tjera biznesi dhenia e qerase gjithashtu përfshin para-pagese 1-2 muaj. ndodhet nje ne lagje shume te mire ne bulevardin e rruges se durresit. mund te kontaktoni dhe n...

150 Euro

Tirane
18,000 Euro Tregu Biznes ne shitje Shitet Biznes fast food ( ushqim mexsikan )  per vetem 18000€

Shitet Biznes fast food ( ushqim mexsikan ) per vetem 18000€

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet biznesi fast-food (ushqim mexikan ) per vetem 18000 € . me nje xhiro ditore mjaft te kenaqshme , i pozicionuar ne nje nga zonat me te frekuentuara te tiranes , me nje dekor tejet te vecante dhe unik , nje ambjent prej 90 m2 shitet totalisht i kompletuar me te gjitha asetet si ne foto . per...

18,000 Euro

Tirane
3,000 Euro Tregu Biznes ne shitje Shitet

Shitet

Zone Periferike | Tirane

B Shitet biznes me kliente te regullt rrobaqepsi me te gjitha paisjet e nevojshme ndodhet te 9 katshet shitet per arsye emigrimi.....

3,000 Euro

Tirane
25,000 Euro Tregu Biznes ne shitje Biznes ne shitje,okazion,me klintele gati.

Biznes ne shitje,okazion,me klintele gati.

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane

B Okazion * shitet biznes me perde(gjithcka qe i perket arredimit me metrazhe).pune e ngritur qe prej vitit 2002 e ne vazhdim .biznesi disponon gjendje malli prej 4000m si dhe mallra te tjera,klientel,gjithcka gati.cmimi * oferte 25 mije € arsyeja * largimi nga shqiperia te interesuarit te telefo...

25,000 Euro

Tirane
80,000 Euro Tregu Biznes ne shitje Shitet Biznes Lounge 480 m2

Shitet Biznes Lounge 480 m2

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane

B Nje super okazion! shitet biznes(jo prone) lounge restorant ne nje nga zonat me te frekuentura ne tirane. biznesi eshte ne gjendje pune. siperfaqja totale eshte 480m2( ambjent i brendshem+verande). ambjenti eshte i mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme per tu shfrytezuar si restorant, apo...

80,000 Euro

Tirane
5,000 Euro Tregu Biznes ne shitje Shiten klinike dentare

Shiten klinike dentare

Brryli | Tirane

B Shitet klinike dentare si biznes ose paisjet . klinika esht ne gjendje pune nga 10 vjet poltron ritter me 5 dalje . autoclave. plastifikues. amalgamator .mjete dhe materiale + mobilimi. ne gjendje shm te mire . cmimi 5000 euro. ...

5,000 Euro

Tirane
7,000 Euro Tregu Biznes ne shitje Shitet biznesi coffeeshop ose jepet me qera

Shitet biznesi coffeeshop ose jepet me qera

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane

B Jepet me qera dhe shitet investimi i nje coffeeshop gati per inagurim me cdo gje per tu hapur menjehere. 12 tavolina brenda jasht total. i kompletuar i dizenjuar nga nje studio arkitekture. shitet ne kosto 7000 eur qeraja e ambientit eshte 45 min lek te reja ne muaj siperfaqja 52 m2...

7,000 Euro

Tirane
2,000 Euro Tregu Biznes ne shitje Tirane, shitet biznes Kati 0, 45 m² 2.000 Euro (Stadiumi Dinamo)

Tirane, shitet biznes Kati 0, 45 m² 2.000 Euro (Stadiumi Dinamo)

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.17 Km nga qendra)

B Salloni ndodhet tek “stadiumi dinamo” dhe ka pozicion strategjik buze rruge. siperfaqja totale e ambjentit arrin ne 45 m2. biznesi ieshte ndertuar dhe funksionon qe prej 10 vitesh me nje preformance shume te mire. ambjneti ka qera prej 70 000 leke te reja. per me teperr informacion na kontaktoni...

2,000 Euro

Tirane
500 Euro Tregu Biznes ne shitje Shitet BIZNESI bar kafe lounge

Shitet BIZNESI bar kafe lounge

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.33 Km nga qendra)

B Shitet lokali si biznes shitet i gjith investimi plus klientele e rregullt cmimi 3000€ qeraja 500€...

500 Euro

Tirane
80,000 Euro Tregu Biznes ne shitje Shitet Fabrike makaronash dhe jufkash

Shitet Fabrike makaronash dhe jufkash

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet fabrike moderne jufkash dhe makaronash. cmimi 80.000 euro...

80,000 Euro

Tirane
45,000 Euro Tregu Biznes ne shitje Shitet biznes Kurse Gjuhesh

Shitet biznes Kurse Gjuhesh

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane

B Shitet biznesi kurse gjuhesh te huaja ne kombinat, me pune te ngritur prej 7 vjetesh. numri aktual i nxenesve 170. cmimi i padiskutueshem....

45,000 Euro

Tirane
17,000 Euro Tregu Biznes ne shitje shitet biznesi bar kafe

shitet biznesi bar kafe

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane

B Shitet biznesi bar kafe i kompletuar me klientel te rregullt ne qender te qytet studentit , cmimi i diskutueshem vetem telefonata serioze...

17,000 Euro

Tirane
18,000 Euro Tregu Biznes ne shitje Shitet Biznesi

Shitet Biznesi

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane

B Shitet biznesi izzy bar me te gjitha pajisjet dhe klientele te ngritur! ...

18,000 Euro

Tirane
500,000 Leke Tregu Biznes ne shitje Shitet biznesi

Shitet biznesi

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet biznesi i nje berberane biznesi eshte me klientele te ngritur per me shum informacion mund te kontaktoni ne ( nr. 0695827652 )...

500,000 Leke

Tirane
10,000 Euro Tregu Biznes ne shitje Lojra argetuese per femije

Lojra argetuese per femije

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane

B Tren me 3 vagona dhe lokomotive rotondo dhe varka lekundese...

10,000 Euro

Tirane
3,000 Euro Tregu Biznes ne shitje Shitet Call Center

Shitet Call Center

Brryli | Tirane

B Shitet call center ne gjendje pune , ne shitje jane 16 / pc /monitore/ tastier / mouse/ mbajtese mouse / konektor / ushqyes 11 postacion ,16 karrige me ngjyre te kuqe dhe disa te zeza , 1 server rack ,1 printer scanner fotokopje ,1 switch 16 portesh , 1 router mikrotic ,1modem tp link , 4 priza ...

3,000 Euro

Tirane
3,000 Euro Tregu Biznes ne shitje Call Center

Call Center

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane

B Shitet call center ne gjendje pune , ne shitje jane 16 / pc /monitore/ tastier / mouse/ mbajtese mouse / konektor / ushqyes 11 postacion ,16 karrige me ngjyre te kuqe dhe disa te zeza , 1 server rack ,1 printer scanner fotokopje ,1 switch 16 portesh , 1 router mikrotic ,1modem tp link , 4 priza ...

3,000 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim