online 1 1 

 Online 216 lexues | 16 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
255 Euro

Duplex (21 Dhjetori) I Sapo Perfunduar | Cdo Gje E Re Ne Qese | Parket Smart Tv

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.92 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera duplex i sapo perfuduar (21 dhjetor - rr. frosina plaku) cdo gje e re | pallat i 2014 | parket | drita, uje dhe internet te perfshira ne... (Premium 31.12.2020)

255 Euro

I pabanuar me pare, tek rruga e barrikadave, apartament 1+1 shume cilesor, me mobilim te kompletuar | kend i ri | kuzhine funksionale | dhome gjumi e ... (Premium 31.12.2020)

350 Euro

Tek uet, jepet me qira apartament dupleks 1+1 me orientim perfekt. apartamenti ndodhet ne katin 0 te nje pallati me 12 kate dhe organizohet nje sallon... (Premium 05.05.2021)

330 Euro

2+1 I Rikonstruktuar, Perball Ish Ekspozites,bllok (zone Perfekte) | Mobilim Cilesor / I Ri

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (2.17 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera apt 2 + 1 i rikonstruktuar (85 m2) perball ish ekspozites - lulishtja 1 maj (zone perfekte) | mobilim cilesor dhe i ri | kondicioner | h... (Premium 31.12.2020)

24,000 Leke
Apartament 1+1 me qera ne Misto Mame ne Tirane Misto Mame, Rruga Thoma Koxhaj, afer pallateve Cabej, jepet me qera Apartament 1

Apartament 1+1 Me Qera Ne Misto Mame Ne Tirane

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Misto mame, rruga thoma koxhaj, afer pallateve cabej, jepet me qera apartament 1+1, siperfaqe 65 m2, kati 6 me ashensor, apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, dhome gjumi, tualet, korridor dhe ballkon. orientimi me diell. jepet me qera 24 0... 02/06/2020 16:15... Lexo detajet..

40,000 Leke
Apartament 2+1 me qera ne Don Bosko afer Vizion + ne Tirane Don Bosko, Kompleksi Vizion+, jepet me qera Apartament 2+1, siperfaqe 105 m2, ka

Apartament 2+1 Me Qera Ne Don Bosko Afer Vizion + Ne Tirane

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Don bosko, kompleksi vizion+, jepet me qera apartament 2+1, siperfaqe 105 m2, kati 4 me ashensor. apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualete (1 me dritare), korridor dhe 2 ballkone, i mobiluar. orientimi me diell. jepet ... 02/06/2020 16:15... Lexo detajet..

500 Euro
Super apartament jepet me qira 3+1 tek Komuna Parisit Me qira jepet apartament 3+1 tek Komuna e Parisit ,tek nje nga komplekset me te

Super Apartament Jepet Me Qira 3+1 Tek Komuna Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Me qira jepet apartament 3+1 tek komuna e parisit ,tek nje nga komplekset me te mira te zones , kati katert me dy ashensora te mireadministruar. i mobiluar ne menyre te rregullt, elektroshtepiake te rreja dhe cilesore. orjentim jug - lindje.... 02/06/2020 16:14... Lexo detajet..

360 Euro Jepet me qira apartament 2+1 tek Komuna e Parisit Prane Cafe De Paris tek Komuna e Parisit jepet me qira apartament 2+1, kati 4 pa

Jepet Me Qira Apartament 2+1 Tek Komuna E Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Prane cafe de paris tek komuna e parisit jepet me qira apartament 2+1, kati 4 pallat i ri i mireadministruar , me ashensor. i organizuar ne menyre te rregullt dhe me hapesira te medha , investuar me parket , i mobiluar mire me elektroshtpiake cilesor... 02/06/2020 16:14... Lexo detajet..

30,000 Leke Jepet me qira apartament 1+1 tek Brryli Me qira jepet apartament 1+1 tek Brryli ,kati katert pallat i ri me ashensor i m

Jepet Me Qira Apartament 1+1 Tek Brryli

Brryli | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Me qira jepet apartament 1+1 tek brryli ,kati katert pallat i ri me ashensor i mireadministruar. i mobiluar ne menyre bashkohore, elektroshtepiake cilesore dhe funksionale . orjentim jug-lindje ... 02/06/2020 16:14... Lexo detajet..

35,000 Leke Jepet me qira apartament 2+1 tek Rruga e Dibres Tek Farmacia nr.10 jepet me qira apartament 2+1 , pallat i ri i mireadministruar

Jepet Me Qira Apartament 2+1 Tek Rruga E Dibres

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Tek farmacia nr.10 jepet me qira apartament 2+1 , pallat i ri i mireadministruar kati peste ,investuar me parket , mobilim moderne dhe elektroshtepiake cilesore , hyrje e pa banuar me pare. orjentim jug-lindje. zone e cila ka shume facilitete.... 02/06/2020 16:11... Lexo detajet..

420 Euro Jepet me qira super apartament 1+1 tek Kopshti Zoologjike Super apartament 1+1 jepet me qira tek zona e Kopshtit Zoologjike. Kati katert b

Jepet Me Qira Super Apartament 1+1 Tek Kopshti Zoologjike

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Super apartament 1+1 jepet me qira tek zona e kopshtit zoologjike. kati katert banimi i nje pallati te ri te mireadministruar. mobilim moderne , elektroshtepiake cilesore.orjentim jug qe e ben hyrjen gjate gjith dites me drite.... 02/06/2020 16:09... Lexo detajet..

300 Euro Ish Ekspozita ,Apartament 1+1 me qera Tek Ish Ekspozita,prane Trendafilit te Bardh ,jepet me qera apartament 1+1 i kom

Ish Ekspozita ,apartament 1+1 Me Qera

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

Tek ish ekspozita,prane trendafilit te bardh ,jepet me qera apartament 1+1 i kompletuar .apartamenti organizohet ne sallon ,aneks ,1 dhome gjumi ,tualet dhe ballkon . pallati eshte i pajisur me ashensor . mobilimi eshte bashkekohore . cmimi 300 euro ... 02/06/2020 16:08... Lexo detajet..

350 Euro Liqeni i thate jepet me qira apartament 3+1 Jepet me qira apartament 3+1 tek Liqeni i Thate, pallat i ri i mireadministruar.

Liqeni I Thate Jepet Me Qira Apartament 3+1

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
128.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qira apartament 3+1 tek liqeni i thate, pallat i ri i mireadministruar. hyrja e apartamentit eshte i mobiluar ne menyre bashkohore , elektroshtepiake cilesore dhe funksionale. orjentim jug - lindje. per me teper informacion mund te na konta... 02/06/2020 16:08... Lexo detajet..

250 Euro

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Ne Astir(prane Bar Artistit)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.25 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Ne hyrje te astirit ,pas bar artistit jepet me qera apartament 1+1,i mobiluar dhe i organizuar ne sallon ndenje,ambjent gatimi,dhome gjumi me krevat d... (Premium 17.11.2020)

330 Euro

Tek Myslym Shyri, Jepet Me Qira Apartament 1+1 ! -

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.62 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

tek myslym shyri, perballe drejtorise se policise, jepet me qira apartament 1+1 me shume drite, ne katin e 5-te te nje pallati te ri te mireadministr... (Premium 06.05.2022)

300 Euro

Jepet Super Ap 1+1 Ne Myslym Shyri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

☑️jepet apartament 1+1 ne nje nga zonat me te mira te tiranes ne myslym shyri i mobiluar shume mire dhe me pozicion strategjik ☑️apart... (Premium 08.06.2020)

250 Euro

Ne Vasil Shanto (besnik Sykja) Apt 1+1 Shume I Kendshem, Me Mobilim Cilesor Dhe Me Ngjyra Te Kombinu

Vasil Shanto | Tirane (1.92 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ne vasil shanto (besnik sykja) apt 1+1 shume i kendshem, me mobilim cilesor dhe me ngjyra te kombinuara | kondicioner + cdo pajisje elektroshtepiake |... (Premium 31.12.2020)

250 Euro Jepet me qira apartament 1+1 ne Yzberisht Me qira jepet apartament 1+1 ne nje nga komplekset ne Yzberisht me pishin , pall

Jepet Me Qira Apartament 1+1 Ne Yzberisht

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Me qira jepet apartament 1+1 ne nje nga komplekset ne yzberisht me pishin , pallati i ri me ashensor i mireadministrua.apartamenti eshte i organizuar me hapesira te bollshme, investuar me parket, e mobiluar ne menyre moderne dhe elektroshtepiake cile... 02/06/2020 16:08... Lexo detajet..

33,000 Leke Jepet me qira apartament 1+1 tek Kodra e Dielit Me qira jepet apartament 1+1 tek Kodra e Diellit Rruga Bill Klinton , kati 3 pa

Jepet Me Qira Apartament 1+1 Tek Kodra E Dielit

Kodra e Diellit | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Me qira jepet apartament 1+1 tek kodra e diellit rruga bill klinton , kati 3 pallat i ri me ashensor. mobilim bashkohore me elektroshtepiake cilesore dhe funksionale , hyrja e apartamentit eshte plot drite gjate gjith kohes. ... 02/06/2020 16:08... Lexo detajet..

340 Euro Tek Komuna e Parisit jepet me qira apartament 3+1 Jepet me qira apartament 3+1 tek Kryqezimi i Komunes se Parisit , pallat i ri i

Tek Komuna E Parisit Jepet Me Qira Apartament 3+1

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qira apartament 3+1 tek kryqezimi i komunes se parisit , pallat i ri i mireadministruar me ashensor , kati i gjashte. ka organizim te bollshme i mobiluar ne menyre bashkohore , elektroshtepiake cilesore , orjentim jug qe e ben shpin gjate g... 02/06/2020 16:07... Lexo detajet..

400 Euro Jepet me qera super apartament 2+1 tek 21 Dhjetori Tek Rr. kavajes perballe cafe Oslo jepet me qira apartament 2+1, kati i 5 , pall

Jepet Me Qera Super Apartament 2+1 Tek 21 Dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Tek rr. kavajes perballe cafe oslo jepet me qira apartament 2+1, kati i 5 , pallat i sapo perfunduar me ashensor i mireadministruar. investuar nga vete pronari me parket ,termoizolim jepet me qera i mobiluar pjeserisht. orjentim jug-lindje. per cdo ... 02/06/2020 16:07... Lexo detajet..

250 Euro Jepet apartament ose zyre me qira ne Don Bosko Per me shume info, klikoni ketu: [urlcode]https://homeland.al/property/jepet-me-

Jepet Apartament Ose Zyre Me Qira Ne Don Bosko

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
93.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Per me shume info, klikoni ketu: [urlcode]https://homeland.al/property/jepet-me-qira-apartament-ose-zyre-ne-don-bosko/[/urlcode]... 02/06/2020 16:07... Lexo detajet..

300 Euro Apartament me qira 2+1 ne qender te Tiranes, vetem 300 euro/muaj! Apartament me qira 2+1 ne qender te Tiranes, vetem 350 euro/muaj!
Per me shume

Apartament Me Qira 2+1 Ne Qender Te Tiranes, Vetem 300 Euro/muaj!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.70 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament me qira 2+1 ne qender te tiranes, vetem 350 euro/muaj! per me shume info, klikoni ketu: [urlcode]https://homeland.al/property/qira-apartament/[/urlcode]... 02/06/2020 16:06... Lexo detajet..

350 Euro Jepet apartament me qira 2+1 tek Rruga e Kavajes Tek Qendra Globe jepet me qira apartament 2+1 pallat i ri i mireadministruar. I

Jepet Apartament Me Qira 2+1 Tek Rruga E Kavajes

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Tek qendra globe jepet me qira apartament 2+1 pallat i ri i mireadministruar. i mobiluar ne menyre bashkohore ,elektroshtepiake funksionale. orjentim jug - perendim. ... 02/06/2020 16:06... Lexo detajet..

320 Euro Jepet super Ap me qira 2+1 te Kompleksi Vizion Plus Jepet super Ap me qira 2+1 te Kompleksi Vizion Plus ne kat te 7 i mobiluar.

Jepet Super Ap Me Qira 2+1 Te Kompleksi Vizion Plus

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
102.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet super ap me qira 2+1 te kompleksi vizion plus ne kat te 7 i mobiluar. cmimi 320 € i diskutueshem per nje vizite ne prone ose per me teper info na kontaktoni... 02/06/2020 16:06... Lexo detajet..

450 Euro Jepet me qira apartament 2+1 ne zemren e Tiranes Ne zemren e Tiranes jepet apartament 2+1+2 mbrapa Piazzes. Hyrje e mobiluar ne m

Jepet Me Qira Apartament 2+1 Ne Zemren E Tiranes

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
89.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ne zemren e tiranes jepet apartament 2+1+2 mbrapa piazzes. hyrje e mobiluar ne menyre bashkohore dhe elektroshtepiake cilesore e funksionale i investuar nga vete pronari , me parket .orjentim jug-lindje. zone perfekte me shume facilitete. ... 02/06/2020 16:06... Lexo detajet..

280 Euro

Jepet me qera apartament 1+1 ne qender - i mobiluar, me kondicioner dhe cdo pajijsje | hapesire e bolleshme ndricim perfekt | pamje e paster dhe pano... (Premium 31.12.2020)

32,000 Leke

2+1+2 Tualete Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

2+1+2 tualete ne astir. pallati mesaplik-05 apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri buze rruge ne unaze. organizohet ne nje sallon ... (Premium 03.06.2020)

350 Euro

Duplex Me Qera 2+1, Qender

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane BEJD GROUP
2+1 Dhoma | Kuzhine
81.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qira duplex me siperfaqe 100m2.duplexi ndodhet ne rr.urani pano mbrapa 15 katshit ne qender , hyrja ndodhet ne kati e 2 banim pallat i ri me ... (Premium 25.06.2020)

350 Euro

Apartament 2+1 Per Qira Komuna E Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane BejdGroup1
2+1 Dhoma | Kuzhine
133.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet me qera apartament 2+1+2 me siperfaqe 133 m2 tek komuna e parisit.ndodhet ne katin e 7,pallat i ri me ashensor. apartamenti ofrohet i mobiluar ... (Premium 25.06.2020)

300 Euro

Kompleksi kontakt (nga me te miret ne qytet) - apartament 2+1 ne pallat te ri me ashensor | mobilim cilesor dhe i ri | dysheme me pllake dhe parket | ... (Premium 31.12.2020)

300 Euro Jepet me qera kati i dyte i nje vile 2+1 Me qera jepet 2+1 tek Rruga e Elbasanit , Vilat Amerikane , hyrje e mobiluar ne

Jepet Me Qera Kati I Dyte I Nje Vile 2+1

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Me qera jepet 2+1 tek rruga e elbasanit , vilat amerikane , hyrje e mobiluar ne menyre bashkohore , elektroshtepiake cilesore e funksionale. orjentim jug - lindje. zone e cila sherben ne shume facilitete. mundesi parkimi.(preferohen te huaj)... 02/06/2020 16:06... Lexo detajet..

225 Euro 1+1+Ballkon (Kodra e Diellit - Eleonora) Apartament i Kompletuar + Kondicioner & Strukture e Rregullt 1+1+Ballkon (Eleonora - Kodra E Diellit) Zone E Preferuar | Apartament I Komplet

1+1+ballkon (kodra E Diellit - Eleonora) Apartament I Kompletuar + Kondicioner & Strukture

Kodra e Diellit | Tirane (2.25 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

1+1+ballkon (eleonora - kodra e diellit) zone e preferuar | apartament i kompletuar me mobilim cilesor | kondicioner dhe cdo pajisje funksionale | dyer dhe dritare me dopio xham strukture shume e rregullt, ndricim perfekt | kuzhine me te gjitha oren... 02/06/2020 16:05... Lexo detajet..

320 Euro Prane Club Cavaliero jepet me qira apartament 2+1 Jepet me qira apartament 2+1 tek Rruga e Kavajes , pallat i ri me ashensor i mir

Prane Club Cavaliero Jepet Me Qira Apartament 2+1

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qira apartament 2+1 tek rruga e kavajes , pallat i ri me ashensor i mireadministruar kati 5. mobilim bashkohore , elektroshtepiake cilesore dhe funskionale. apartamenti eshte i pa banuar me pare . orjentim jug - perendim . per cdo informa... 02/06/2020 16:05... Lexo detajet..

450 Euro Jepet me qira apartament 2+1 ne Qender te Tiranes Me qira jepet apartament 2+1 tek Galeria tek ish kinema 17 Nentori , kati i dyte

Jepet Me Qira Apartament 2+1 Ne Qender Te Tiranes

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Me qira jepet apartament 2+1 tek galeria tek ish kinema 17 nentori , kati i dyte, pallat i ri i mireadministruar . i mobiluar ne menyre bashkohore , elektroshtepiake cilesore e funksionale . preferohet te tuaj. per cdo informacion tjeter mund te na... 02/06/2020 16:05... Lexo detajet..

32,000 Leke

Jepet apartament me qera buz rruges 5 maji,vendodhje shum e mir,ne nje kompleks te ri ku ka dhe nje shesh pushim,apartamenti eshte totalisht i mobilua... (Premium 10.06.2020)

350 Euro

Apartament 2+1 Me Qira Ne Vasil Shanto.

Vasil Shanto | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
94.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

... (Premium 06.06.2020)

225 Euro

1+1+ballkon (eleonora - kodra e diellit) zone e preferuar | apartament i kompletuar me mobilim cilesor | kondicioner dhe cdo pajisje funksionale | dye... (Premium 31.12.2020)

300 Euro

Apartament 1+1 Me Qira Ne Qender

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

... (Premium 06.06.2020)

320 Euro

2+1 Me Qera Ne Don Bosko (vizion Plus)

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qera apartamenti 2+1 totalisht i sapo mobiluar pervec njeres dhome e cila mobilohet sipas kerkeses se qeramarrsit... apartamenti ndodhet ne n... (Premium 11.06.2020)

300 Euro

Pranë 21 dhjetorit, tek kompleksi kontakt, jepet me qera apartament 1+1 me arredim komod, ne katin e 6 te nje pallati te ri, i pajisur me 2 ashen... (Premium 05.06.2020)

280 Euro

Apartament Me Qera Te Shkolla E Baletit

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet super apartament me qera 1+1 te shkolla e baletit! apartamenti ndodhet ne nje zone shume te mire. ndodhet ne katin e 2, me nje siperfaqe tota... (Premium 13.08.2020)

250 Euro

Tirane,jepet Me Qira Garsoniere, Mobilim Luksoz 250 € (pas Casa Italias)

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (3.76 Km nga qendra) Oaz Prona
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet apartament me qira pas casa italia. apartamenti ndodhet ne katin e 4-te ne nje ndertim te ri ne rrugen pavaresia,prane karburant bolvoil. sip... (Premium 12.06.2020)

350 Euro Jepet me qiea apartament 1+1 tek Kompleksi Deligjorgji Tek Rruga e Kavajes jepet me qira apartament 1+1 pallat i ri me ashensor i mirea

Jepet Me Qiea Apartament 1+1 Tek Kompleksi Deligjorgji

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Tek rruga e kavajes jepet me qira apartament 1+1 pallat i ri me ashensor i mireadministruar , kati 4 . hyrja e apartamentit eshte e mobiluar ne menyre te rregullt dhe elektroshtepiake cilesore dhe finksionale. orjentim jug-perendim. zone me shume fa... 02/06/2020 16:04... Lexo detajet..

44,000 Leke Jepet me qira apartament 1+1 tek Rruga e Durresit Jepet me qira apartament 1+1 tek Rruga e Durresit prane kafe Flora , kati peste

Jepet Me Qira Apartament 1+1 Tek Rruga E Durresit

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
76.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qira apartament 1+1 tek rruga e durresit prane kafe flora , kati peste palllat i ri i mireadministruar. apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkohore , elektroshtepiake funksionale , i organizuar nga vete pronari i pa banuar me pare. me... 02/06/2020 16:04... Lexo detajet..

35,000 Leke Jepet apartament me qira 2+1 ne Astir Me qira jepet apartament 2+1 ne Astir prane Vila L ,kati gjashte , pallati i r

Jepet Apartament Me Qira 2+1 Ne Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
93.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Me qira jepet apartament 2+1 ne astir prane vila l ,kati gjashte , pallati i ri me ashensor i mireadministrua.apartamenti eshte i organizuar me hapesira te bollshme, e mobiluar pjeserisht . orjentim jug - lindje. ... 02/06/2020 16:04... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim