1+1e mobiluar

 Online 181 lexues | 13 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
33,000 Leke
 Komuna parisit jepet me qera 1+1e mobiluar ne gjendje te mire,e re , jepet per h
1+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Komuna parisit jepet me qera 1+1e mobiluar ne gjendje te mire,e re , jepet per here te pare me qera,,apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje vile private ,mundesi parkimi ... 28/01/2021 19:25... Lexo detajet..

30,000 Leke
 Jepet me qera ne rrugen haxhi dalliu prane prokurorise se tiranes.ap eshte 1+1 b
1+1
Dhoma|Sallon
55 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet me qera ne rrugen haxhi dalliu prane prokurorise se tiranes.ap eshte 1+1 banjo 1 koridor ballkone 2.eshte i mobiluar me te gjitha e nevojshme per nje shtepi.sobe gatimi frigorifer lavatrice kondicioner.e pozicionuar ne qender te tiranes pallat ... 02/12/2020 14:44... Lexo detajet..

25,000 Leke
 Jepet me qera apartamenti 1+1e mobiluar ne Astir, perrballe Viles L. Apartamenti
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet me qera apartamenti 1+1e mobiluar ne astir, perrballe viles l. apartamenti ka 1 sallon, 1 dhome gjumi, 1 tualet. cmimi i apartamentit eshte 25000leke. per me shume informacione kontaktoni ne tel.... 08/11/2020 20:09... Lexo detajet..

220 Euro
 Apartamenit ndodhet ne pallat te ri, teper cilesor prane restorant Qesaraka, rru
1+1
Dhoma|Sallon
77 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Apartamenit ndodhet ne pallat te ri, teper cilesor prane restorant qesaraka, rruga e dajti. vendoset ne katin 3 me ashensor.. perbehet nga dhoma e ndenjes e bollshme, dhoma e gjumit, tualeti me dritare dhe ballkoni. orientimi i apartamentit me diell.... 16/04/2020 03:49... Lexo detajet..

E Mobiluar
2+1
Dhoma|Sallon
110 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Apartament 2+1+2ballkon + 2 garazhe personal - vendodhje fantastike, afer fakulteti ekonomik rruga elbasanit - 100% e re e investuar nga fillimi (e pabanuar)- me garazh - panel diellor | me oxhak funksional | me kaldaje | me pajisje gati fare te perd... 27/02/2021 09:08... Lexo detajet..

E Mobiluar

300 Euro

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (1.75 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
110 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet me qera apartament 2+1+2ballkone tek ekonomiku (rr. e elbasanit) me 2 vende parkimi i vetmi apartament ne kte kat | kuzhine totalisht e re | dhomat e gjumit te kompletuara 2 ballkone | oxhak tualet me hidrosanitare cilesore | te gjitha insta... 27/02/2021 09:08... Lexo detajet..

E Mobiluar

320 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.04 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
76 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Jepet me qera apartament 2+1 me ballkon (76 m2) te grepi i arte (myslym - pas gjykates se rrethit tirane) zone fantastike | pallat shume i mirembajtur | hapesire e bolleshme dhe e kompletuar me cdo orendi dhe pajisje te gjitha funksionale (kondicione... 27/02/2021 12:04... Lexo detajet..

E Mobiluar

25,000 Leke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.90 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
80 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Jepet me qera apartament 2+1 tek restorant durresi prane stacionit te trenit. apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor. eshte i mobiluar totalisht me elektroshtepiaket dhe mobiljet e nevojshme te interesuarit per nje vizit... 26/02/2021 17:08... Lexo detajet..

E Mobiluar

32,000 Leke

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (2.77 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
95 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Epet me qira apartament 2+1 te zona e selites/tregu ushqimore. apartamenti eshte pjese e nje vile 3 kate , e cila eshte e strukturuar ne forme apartamentesh 2 kate. apartamenti ka nje planimetri te rregullt,eshte me siperfaqe 89m2,i mobiluar pjeser... 26/02/2021 17:12... Lexo detajet..

500 Euro
Jepet me qera super apartamentin 2+1+1 parkinge :tek 9 katshet qender tiran ;500/€ Jepet me qera apartamentin 2+1 + 1 parking 
kati 3 me ashensor 
super mobilim

500 Euro

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.27 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet me qera apartamentin 2+1 + 1 parking kati 3 me ashensor super mobilim e shtruar me parket deruri dhe me sistem ngrofje-ftofje vendndodhja qender tiran sheshi sulejman pasha cmimi 500/€ ne muaj perfshir parkingun... 27/02/2021 23:09... Lexo detajet..

600 Euro
Jepet me Qera Apartament 2+1 tek Kompleksi Panorama 2. Jepet me qera super apartament 2+1 tek kompleksi panorama 2. 


  pershkrime

600 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.29 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
120 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Jepet me qera super apartament 2+1 tek kompleksi panorama 2. pershkrime mbi apartamentin: • ndodhet ne katin e 5-te • siperfaqja:: 120m2 • ballkon • i mobiluar • preferohen familiare -apartamenti eshte i mobiluar i ... 27/02/2021 22:07... Lexo detajet..

300 Euro
Jepet me Qera Apartament 1+1 , Don Bosko Jepet me qera apartament 1+1 tek don bosko ,pran kishes , 75 m2 kati i 7 ne pall

300 Euro

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
75 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
7
Kati

Jepet me qera apartament 1+1 tek don bosko ,pran kishes , 75 m2 kati i 7 ne pallat te ri me ashensor , apartamenti orgabizohet me dhome gjumi , sallon ndenje , ambienti organizohet me tualet dhe kondicjoner , plus ballkon , cmimi300€... 27/02/2021 22:07... Lexo detajet..

30,000 Leke Jepet me qera 2+1 300 mij lek , Astir ,Rruga Teodor Keko Kompleksi Ales Jepet me qera 2+1 rruga teodor keko kompleksi ales , kati 4 , pallat i rri , 120

30,000 Leke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.90 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
120 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet me qera 2+1 rruga teodor keko kompleksi ales , kati 4 , pallat i rri , 120m2 , 2 tualete plus + ballkon , me ashensor , cmimi 300 mij leke ne muaj .... 27/02/2021 22:07... Lexo detajet..

300 Euro Jepet me Qera Apartment 2+1, Perball Delijorgjit Jepet me qera apartment 2+1 perball kompleks delijorgjit kati 8 pallat i rri 100

300 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
102 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
8
Kati

Jepet me qera apartment 2+1 perball kompleks delijorgjit kati 8 pallat i rri 100m2 orjentim jug me kondicioner cmimi 300€ ... 27/02/2021 22:07... Lexo detajet..

450 Euro Jepet me Qera Apartament 2+1 ne Qender. 
jepet me qera apartament 2+1 ne qender afer 9 katsheve. 

• apartamenti es

450 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.63 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
108 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

jepet me qera apartament 2+1 ne qender afer 9 katsheve. • apartamenti eshte i mobiluar ne menyre moderne • pallat i ri • me ashensor • siperfaqe: 108m2 • ndodhet ne katin e 5-te •2 ballkone • 2 tualete ckimi 450€ ... 27/02/2021 22:06... Lexo detajet..

450 Euro Jepet me Qera Apartment 1+1 , Don Bosko , Kompleksi Fioir Di Bosko Jepet me qera apartament 2+1 , tek fiori di bosko , apartamenti ndodhet ne katin

450 Euro

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
95 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
7
Kati

Jepet me qera apartament 2+1 , tek fiori di bosko , apartamenti ndodhet ne katin e 7 , me ashensor , mobilim i rri dhe bashkohor , per me shum informacion na kontaktoni ... 27/02/2021 22:06... Lexo detajet..

450 Euro 🆕Komuna Parisit , Apartament 2+1 , tek Lulishtja 🆕 Jepet apartament me qera tek komuna parisit afer lulishtes , apartamnti ndodhet

450 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
110 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet apartament me qera tek komuna parisit afer lulishtes , apartamnti ndodhet ne katin e 3 me nje orjentim me djelle , dhe me nje mobilim te ri dhe bashkohor , me sistem ngrohje/ftohje dhe me nje administrim shum te mire , per me shum informacion n... 27/02/2021 22:06... Lexo detajet..

400 Euro Jepet me Qera 1+1 Komuna Parisit Jepet me qera apartament 1+1 , komuna parisit , apartamenti ndodhet ne katin 4 ,

400 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.09 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet me qera apartament 1+1 , komuna parisit , apartamenti ndodhet ne katin 4 , me nje hapsit prej 70 m2 , ndodhet ne rrugen kryesore , cmimi400€ ... 27/02/2021 22:06... Lexo detajet..

400 Euro

Jepet me qera apartament 1+1 ne bllok (rr. lidhja e prizrenit) zone perfekte | pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | kondicioner | ndricim shume... (Premium 31.12.2021)

450 Euro

Qera, Apartament 1+1, Liqeni Artificial, Tirane

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.45 Km nga qendra) Future Home - Priority
1+1 Dhoma|Sallon
62.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ndodhet në rr marko bocari . informacione mbi apartamentin : • sipërfaqja 62m2. • kati 2. organizimi : • ambient ndenje. ... (Premium 14.03.2021)

35,000 Leke

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek Vasil Shanto

Vasil Shanto | Tirane (2.00 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
65.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Rr. isuf elezi, prapa hotel mondialit, jepet me qera apartament 1+1, 86 𝐦² mobiluar. apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te pallatit 9-katesh i p... (Premium 11.03.2021)

300 Euro

Jepet Super Ap 2+1 Tek Liqeni I Thate

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.71 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
105.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

☑️jepet apartament 2+1 ne nje nga zonat me te mira te tiranes tek liqeni i thate ne nje kompleks shume te mire dhe me pamje perfekte ☑️ap... (Premium 13.03.2021)

500 Euro 🆕 Apartament me Qira 2+1 tek Selvia,🆕 Jepet me qera apartament 2+1 tek selvia apartamenti ndodhet ne katin e 6 , palla

500 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.43 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
115 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
6
Kati

Jepet me qera apartament 2+1 tek selvia apartamenti ndodhet ne katin e 6 , pallat i rri me ashensor , kondicjoner ne cdo dhome dy ballkone orjentim jug - perendim , cmimi 500€... 27/02/2021 22:06... Lexo detajet..

35,000 Leke Jepet me Qera Apartament 3+1 tek rruga Siri Kodra. Jepet apartament me qera , 3+1 , pjeserisht i mobiluar. te rr "siri k

35,000 Leke

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.61 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
110 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
2
Kati

Jepet apartament me qera , 3+1 , pjeserisht i mobiluar. te rr "siri kodra",, pak minuta larg nga pazari i madh ose qendra, shume afer dispanserise, siperfaqe 110 m2, 2 banjo , 1 ballkon , + ambjent gatimi. pallat ekzistues, kati 2 cmimi 35000 l... 27/02/2021 22:05... Lexo detajet..

450 Euro Jepet me Qera Apartament 2+1 Don Bosko. Jepet me qera apartament 2+1 

• ndodhet ne katin e 2 
• ndodhet ne don b

450 Euro

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
80 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet me qera apartament 2+1 • ndodhet ne katin e 2 • ndodhet ne don bosko perball vizjon+ • mobilim i rri dhe bashkohor • orjentim me diell cmimi :450€ per me shum informacion, na kontaktoni. ... 27/02/2021 22:05... Lexo detajet..

30,000 Leke Ndarje qeraje Kerkoj 2 vajza per ndarje qeraje. shtepia eshte e mobiluar ne gjendje shume te

30,000 Leke

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.35 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
90 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Kerkoj 2 vajza per ndarje qeraje. shtepia eshte e mobiluar ne gjendje shume te mire dhe hapesire te bollshme. 2 dhoma gjumi, salloni me kuzhinen dhe 2 banjo. ndodhet ne 21, 2 minuta larg nga vodafone. ... 27/02/2021 20:30... Lexo detajet..

400 Euro jepet 3+1 bosh te fusha e aviacionit Apartamenti ndodhet te fusha e aviacionit ne nje pallat te ri sapo perfunduar, v

400 Euro

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (91.34 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
133 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
10
Kati

Apartamenti ndodhet te fusha e aviacionit ne nje pallat te ri sapo perfunduar, vendoset ne katin 10 dhe ka super pamje te lire nga te gjitha drejtimet. organizohet ne nje ambient ndenje, 3 dhoma gjumi, 2 tualete me dritare dhe 1 ballkon. jepet bosh v... 27/02/2021 20:20... Lexo detajet..

450 Euro Jepet 2+1 te kodra e diellit prane Eleonores Apartamenti do jepet totalisht i mobiluar. cdo gje e re dhe bashkekohore. ka 1 d

450 Euro

Kodra e Diellit | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
85 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Apartamenti do jepet totalisht i mobiluar. cdo gje e re dhe bashkekohore. ka 1 dhome ndenje/ngrenie/gatim, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. g... 27/02/2021 20:20... Lexo detajet..

20,000 Leke Jepet shtepi me qera ne Tirane. Jepet shtepi me qera private e mobiluar me te gjitha ne tirane. shtepia ndodhet

20,000 Leke

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.92 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
40 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jepet shtepi me qera private e mobiluar me te gjitha ne tirane. shtepia ndodhet 300 meter siper pallatit grand (siper tregut elektrik) pranojme 3 goca ose çift.... 27/02/2021 20:06... Lexo detajet..

600 Euro Apartament 2+1+2 me Qira Kompleksi Delijorgji Jepet apartament 2+1 , te kompleksi delijorgji, rruga e kavajes.
organizohet ne

600 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
129 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet apartament 2+1 , te kompleksi delijorgji, rruga e kavajes. organizohet ne 2 dhoma gjumi , 2 tualete , korridor , dhome ndenje + ambjent gatim bashke, verande. orinetohet nga jug-perendimi. apartamenti eshte i sapo arreduar . kompleksi te of... 27/02/2021 20:05... Lexo detajet..

850 Euro Jepet me qira vile tre katshe tek 21-shi me 850 euro/muaj Jepet me qira kati i dyte dhe i trete (qe jane te lidhur bashke si dubleks) i nj

850 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.64 Km nga qendra)
5+1
Dhoma|Sallon
220 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet me qira kati i dyte dhe i trete (qe jane te lidhur bashke si dubleks) i nje vile tre katshe. vila eshte pozicionuar pas hotelit mondial. vila eshte e organizuar ne nje dhome te madhe ndenjeje, nje studio, tre dhoma gjumi, nje dhome ngrenje, nje... 27/02/2021 20:04... Lexo detajet..

260 Euro

2+1+ballkon, i rikonstruktuar - vendodhje fantastike, ndodhet te tregu elektrik- planimetri shume te rregullt- me tulate te ri q2626 te dhenat... (Premium 31.12.2021)

500 Euro

Unike 1+1 Me Verande/ Lulishte & Parkim **rezidenca Touch Of Sun** E Pabanuar & Me Arkitekt ** Amb

Sauk | Tirane (4.19 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Rezidenca "touch of the sun" teg - vendodhje eksluzive!!! apartament 1+1+1 tualet+verande me 1 post parkimi | luksoz, 100% i ri dhe me cdo komoditet ... (Premium 31.12.2021)

7,500 Leke Ndarje qeraje Kërkojme nje vajze per ndarje qeraje. te jete ne marredhenie pune. cmimi 7.500

7,500 Leke

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Kërkojme nje vajze per ndarje qeraje. te jete ne marredhenie pune. cmimi 7.500 leke ne muaj. per me shume informacion ju lutem telefononi ne kete numer 0696392552 ( jo whatsapp )... 27/02/2021 19:49... Lexo detajet..

350 Euro Super ap 1+1 tek zogu zi ( ring center ) Apartament 1+1 tek zogu i zi(tek ring center)e mobiluar ne menyre moderne me te

350 Euro

Don Bosko | Tirane (97.02 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Apartament 1+1 tek zogu i zi(tek ring center)e mobiluar ne menyre moderne me te gjitha kushtet,per me teper na kontaktoni +355682567777 cmimi 350 euro... 27/02/2021 19:08... Lexo detajet..

390 Euro Super ap 2+1 tek komuna parisit ( kati 2 ) Apartmenti 2+1, tek komuna parisit, kati i 2-te me ashensor,imobiluar me te gjit

390 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
88 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Apartmenti 2+1, tek komuna parisit, kati i 2-te me ashensor,imobiluar me te gjitha kushtet, per ta pare kontaktoni +355 68 256 7777 cmimi 390€... 27/02/2021 19:08... Lexo detajet..

28,000 Leke Super ap 1+1 tek bulevardi i ri ( rr siri kodra ) Apartmenti 1+1, tek bulevardi i ri(rr siri kodra), kati i 2-te, i mobiluar me te

28,000 Leke

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.93 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Apartmenti 1+1, tek bulevardi i ri(rr siri kodra), kati i 2-te, i mobiluar me te gjitha kushtet, per ta pare kontaktoni +355 68 256 7777 cmimi 280 mi leke 200agjensia... 27/02/2021 19:08... Lexo detajet..

420 Euro

Jepet me qera kati iii i nje vile me hapsire 140m2 me strukture 3+1 me kuzhine me vete +1 studio + 1 tualet dhe me 2 ballkone te medha| nje mundesi e ... (Premium 31.12.2021)

350 Euro Super ap 2+1 ne qender tek muzeu kombetar Apartmenti 2+1, ne qender tek muzeu kombetar, kati i 7-te me ashensor, i mobilua

350 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.08 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
78 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
7
Kati

Apartmenti 2+1, ne qender tek muzeu kombetar, kati i 7-te me ashensor, i mobiluar me te gjitha kushtet, per ta pare kontaktoni +355 68 256 7777 cmimi 350€... 27/02/2021 19:08... Lexo detajet..

300 Euro Super ap 2+1 tek Amerikan 3 ( pran kompleksit golden park ) Apartmentk 2+1, tek amerikan 3( pran kompleksit golden park), kati i 8-te me ash

300 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
97 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
8
Kati

Apartmentk 2+1, tek amerikan 3( pran kompleksit golden park), kati i 8-te me ashensor, i mobiluar me te gjitha kushtet, per ta pare kontaktoni +355 68 256 7777 cmimi 300€... 27/02/2021 19:08... Lexo detajet..

300 Euro Super ap 1+1 tek kodra e diellit ( rruga bill klinton ) Apartament 1+1 re kodra e diellit (tek rruga bill klinton)e mobiluar me te gjith

300 Euro

Kodra e Diellit | Tirane (2.17 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
71 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Apartament 1+1 re kodra e diellit (tek rruga bill klinton)e mobiluar me te gjitha kusjtet,kati i 3-te pa ashensor,per me teper na kontaktoni +355682567777 cmimi 300 euro... 27/02/2021 19:08... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim