1 1shpi me qera rruga dibres treni 

 Online 360 lexues | 12 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 360 lexues | 12 njoftime ne pritje
320 Euro

2+1+2wc+ballkon (100 m2) ne bllok (petro nini) zone nga me te preferuarat ne tirane me mundesi parkimi | apartamenti eshte i mobiluar | kondicioner | ... (Premium 31.12.2019)

700 Euro

ne rrugen e kavajes, jepet me qira super apartament 2+1+2 i pershtatshem per zyra! apratamenti ndodhet ne katin e 2 te banimit te nje pallati te ri m... (Premium 23.04.2020)

245 Euro

1+1 (70 M2) Tek Min. E Jashtme (zone E Preferuar) | Mobilim Cilesor

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.69 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apt 1+1 70 m2) i ri (min. e jashtme) zone me mundesi parkimi | mobilim cilesor dhe modern | kondicioner | shtruar me pllake te shtrenjte | ndricim per... (Premium 31.12.2019)

400 Euro

Super 2+1 I Dizenjuar Me Arkitekitek (hilton Garden) | Garazh Personal Parket**

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (1.18 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
94.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Super apt. i ri 2+1 tek blv. gjergj fishta | garazhd personal | 2 ashensore | dizenjuar me arkitekt | strukture e rregullt | 2 tualete | 2 dhoma gjumi... (Premium 09.02.2020)

25,000 Leke
Apartament 2+1 me qira tek rruga Bardhyl! Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati ekzistues , pa ashensor por te m

Apartament 2+1 Me Qira Tek Rruga Bardhyl!

Brryli | Tirane (1.50 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati ekzistues , pa ashensor por te mirembajtur dhe te mireadministruar. ka nje siperfaqe te brendshme prej 70 m2 dhe 42 m2 verande. eshte i mireorganizuar ne 2 dhoma gjumi optimale, salloni se bashku me kuz... 19/08/2019 11:47

Mobilimi:Bosh

25,000 Leke

400 Euro
Jepet me qira apartament 2+1 tek 21 Dhjetori! Jepet me qira apartament 2+1 tek 21 Dhjetori!
Apartamenti ndodhet ne katin e 7

Jepet Me Qira Apartament 2+1 Tek 21 Dhjetori!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
102.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet me qira apartament 2+1 tek 21 dhjetori! apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri. ka siperfaqe 102 m2 dhe eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 2 tualete, korridori ,ballkon dhe salloni se bashku me kuzhinen. eshte i miremobiluar d... 19/08/2019 11:47

400 Euro
Bllok , Jepet me qera apartament 1+1  Jepet me qera apartament 1+1 ne Bllok,, pallat i ri , ashensor, punime shume cil

Bllok , Jepet Me Qera Apartament 1+1

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera apartament 1+1 ne bllok,, pallat i ri , ashensor, punime shume cilesore, i mobiluar shume mire.... 19/08/2019 11:43

450 Euro Jepet me qera apartament 2+1 mbrapa Mon Cheri (Myslym Shyri) Jepet me qera apartament 2+1 mbrapa Mon Cheri tek Rruga Myslym Shyri, i mobiluar

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Mbrapa Mon Cheri (myslym Shyri)

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 mbrapa mon cheri tek rruga myslym shyri, i mobiluar totalisht shume mire, pallat i ri ,ashenosr, punime shume cilesore,ndricim natyral , gjendja shume e mire.... 19/08/2019 11:43

330 Euro Vasil Shanto, Jepet me qera apartament 2+1 Jepet me qera apartament 2+1 , pallat ekzistues, zone shume e preferuar, e mobil

Vasil Shanto, Jepet Me Qera Apartament 2+1

Vasil Shanto | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 , pallat ekzistues, zone shume e preferuar, e mobiluar totalisht.... 19/08/2019 11:41

1,000 Euro Jepet me qera kati i 2-te dhe kati 3-te i nje vile  Jepet me qera kati 2 dhe kati 3 i nje vile luksoze tek Vilat Gjermane, me punime

Jepet Me Qera Kati I 2-te Dhe Kati 3-te I Nje Vile

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera kati 2 dhe kati 3 i nje vile luksoze tek vilat gjermane, me punime shuem cilesore, me parket me sistem ngrohje-ftohje, me 2 tualete, me kushine me vete, jepet bosh, ka edhe mundesi mobilimi. tarace ne katin e 4 me pamje nga liqeni,munde... 19/08/2019 11:41

Mobilimi:Bosh

1,000 Euro

320 Euro Rruga Sulejman Delvina , Jepet me qera apartament 1+1 Jepet me qera apartament 1+1 prane Stadiumit Dinamo, pallat ekzistues, arredim i

Rruga Sulejman Delvina , Jepet Me Qera Apartament 1+1

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera apartament 1+1 prane stadiumit dinamo, pallat ekzistues, arredim i ri ,zone shume e preferuar, gjendja shume e mire.... 19/08/2019 11:40

400 Euro Tek Kompleksi Kontakt, 21-dhjetori, Jepet me Qira Apartament 2+1, 90 m2! Tek Kompleksi Kontakt, 21-dhjetori, Jepet me Qira Apartament 2+1, 90 m2!

◻

Tek Kompleksi Kontakt, 21-dhjetori, Jepet Me Qira Apartament 2+1, 90 M2!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tek kompleksi kontakt, 21-dhjetori, jepet me qira apartament 2+1, 90 m2! ◻️90 m2 ⬆️ kati 3 🛏 2 dhoma, sallon + kuzhina, 2 tualete, ballkon 📲+355696447247 💶 400 euro ➖➖➖➖➖➖➖➖ super apartament 2+1 me qira t... 19/08/2019 11:36

1,200 Euro Jepet me Qera| Apartament 3+1, 135 m2, 1200 euro i arreduar ne Bllok! Jepet me Qera| Apartament 3+1, 135 m2, 1200 euro i arreduar ne Bllok! Apartament

Jepet Me Qera| Apartament 3+1, 135 M2, 1200 Euro I Arreduar Ne Bllok!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
135.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qera| apartament 3+1, 135 m2, 1200 euro i arreduar ne bllok! apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor prane whisky bar. apartamenti eshte me orientim jug-lindje dhe eshte i organizuar ne 1 sallon + ballkon, 3 dhoma g... 19/08/2019 11:29

350 Euro

Jepet me qera super apt 1 + 1 + ballkon (60 m2) tek kopshti zoologjik - gambero | i investuar | zone perfekte | dizenjuar me arkitekt | pallat i ri me... (Premium 31.12.2019)

30,000 Leke

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Prane Gjimnazit Cajupi(tek Pediatria)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 ,totalisht i mobiluar me te gjitha elektroshtepiaket.apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues prane gjim... (Premium 04.09.2019)

900 Euro

Apartament 2+1 Me Qira Prane Ring Center.

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.40 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
86.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Prane ring center jepet me qira super apartamnt 2+1! apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati shume cilesor te 2 viteve te fundit, te mireadmin... (Premium 06.05.2022)

550 Euro Ne Zonen e Liqenit Te Thate Jepet Me Qira Super Apartament 2+1+2 Ne Zonen e Liqenit te Thate Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 me pamje nga liqe

Ne Zonen E Liqenit Te Thate Jepet Me Qira Super Apartament 2+1+2

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
140.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ne zonen e liqenit te thate jepet me qira super apartament 2+1 me pamje nga liqeni i tiranes. apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri dhe me siperfaqe prej 140 m2 bruto. ambienti eshte i organizuar ne 1 dhome ndenje me kuzhine te perfsh... 19/08/2019 11:20

700 Euro Ne Bllok Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Me Hapesire Te Madhe! - Ne Bllok, prane Shkolles 11 Janari, jepet me qira apartament me hapesire te ma

Ne Bllok Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Me Hapesire Te Madhe!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
172.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

- ne bllok, prane shkolles 11 janari, jepet me qira apartament me hapesire te madhe. ndodhet ne katin 8 te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor dhe i mireadministruar. apartamenti organizohet ne sallon ndenje me ambient gatimi me hapesire te madh... 19/08/2019 11:13

700 Euro Apartament me qira tek Bulevardi Zogu I ! Super Apartament 2+1 me qira tek Bulevardi Zogu I!
Apartamenti ndodhet ne nje n

Apartament Me Qira Tek Bulevardi Zogu I !

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Super apartament 2+1 me qira tek bulevardi zogu i! apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri shume prane bulevardit zogu i.i pozicionuar ne katin e 4 dhe i organizuar ne dy dhoma gjumi ,nje sallon bashke me kuzhinen,nje tualet dhe dy ballkone.i sapo ... 19/08/2019 11:12

600 Euro Dupleks me qira tek Rezidenca Kodra e Diellit 2 ! Jepet me qira Dupleks 3+1+2 tek Kodra e Diellit 2,ne nje rezidence te re te sapo

Dupleks Me Qira Tek Rezidenca Kodra E Diellit 2 !

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qira dupleks 3+1+2 tek kodra e diellit 2,ne nje rezidence te re te sapondertuar.ndodhet ne katin e trete dhe te katert ne hyrje te rezidences .eshte i organizuar ne nje sallon kuzhine, dy dhoma gjumi,dy tualete dhe nje studio. rezidenca ka p... 19/08/2019 11:12

700 Euro Qera, Apartament 3+1, Liqeni i Thatë, Tiranë. Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Liqenit të Thatë • Informacio

Qera, Apartament 3+1, Liqeni I Thatë, Tiranë.

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
124.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e liqenit të thatë • informacion mbi apartamentin: • kati 1 banim • sipërfaqja e apartamentit : 124 m2 • apartamenti disponon: • salloni i ndenjes • ambjenti i gatimit • 3 dhomë gjumi •... 19/08/2019 11:07

380 Euro Ne 21 Dhjetor Jepet Me Qira Apartament 2+1 !! Ne Zonen e 21 Dhjetorit, prane Drejtorise se Tatimeve jepet me qira apartament 2

Ne 21 Dhjetor Jepet Me Qira Apartament 2+1 !!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Ne zonen e 21 dhjetorit, prane drejtorise se tatimeve jepet me qira apartament 2+1 me 2 ballkone. apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor dhe ka nje siperfaqe prej 98 m2. ambienti organizohet ne 1 dhome ndenje me kuzhine te ... 19/08/2019 11:05

20,000 Leke Tirane, jap me qera apartament 1+1+BLK Kati 1, 70 m² 20.000 Leke (Vilat Gjermane) Apartamenti eshte i pozicionuar te Vilat Gjermane. Informacion mbi apartamentin:

Tirane, Jap Me Qera Apartament 1+1+blk Kati 1, 70 M² 20.000 Leke (vilat Gjermane)

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar te vilat gjermane. informacion mbi apartamentin: • kati 1 • siperfaqja e apartamentit : 70 m2 . apartamenti eshte i mobiluar dhe disponon: • salloni ndenjes • ambjenti i gatimit • 1 dhome gjumi • tualeti me... 19/08/2019 10:59

250 Euro Jepet me qira 1+1 i kompletuar te Kodra e Diellit Apartament me gjithcka te nevojshme per nje jetese komode.
Cmimi 250€/muaj

Jepet Me Qira 1+1 I Kompletuar Te Kodra E Diellit

Kodra e Diellit | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament me gjithcka te nevojshme per nje jetese komode. cmimi 250€/muaj... 19/08/2019 10:52

300 Euro jepet me qera super 2+1 alpha bank  apartamenti  ka kubature shume te mire dhe mobilim bashkohor me kondicioner dhe

Jepet Me Qera Super 2+1 Alpha Bank

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti ka kubature shume te mire dhe mobilim bashkohor me kondicioner dhe te gjitha elektroshtepiaket me pamje nga rruga kryesore jepet me qera vetem per familjare me kto kushte dy muaj parapagim 1 muaj garanci. ... 19/08/2019 10:46

280 Euro

Me qera 2+1+2wc+2ballkone (128 m2) tek mozaiku (rr. naim frasheri - paralel me rr. e ambasadave) super zone me mundesi parkimi, orientim perfekt dhe e... (Premium 31.12.2019)

320 Euro

2+1 (79 m2) tek stacioni i trenit (mundesi parkimi) pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | kondicioner inverter | shtruar me pllake cilesore | nd... (Premium 31.12.2019)

25,000 Leke jepet me qera 1+1 e mobiluar  apartamenti ka kubature te rregullte siperfaqe te mjaftueshme i mobiluar me kush

Jepet Me Qera 1+1 E Mobiluar

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartamenti ka kubature te rregullte siperfaqe te mjaftueshme i mobiluar me kushte bashkohore e pershtashme per nje cifte.apartamenti ndodhet te fabrika e mjellit dhe ka si kushet 2 muaj parapagim 1 muaj garanci.... 19/08/2019 10:46

450 Euro Jepet me qira apartament 2+1  Prane Bar “Oslo” tek 21 Dhjetori jepet me qera apartament 2+1 i sapo investu

Jepet Me Qira Apartament 2+1

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
84.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Prane bar “oslo” tek 21 dhjetori jepet me qera apartament 2+1 i sapo investuar ne nje pallat te ri me ashensor totalisht i mobiluar. apartamenti organizohet ne nje hapsire ndenje e cila te kalon ne dy dhomat e gjumit me dalje ne ballkon me pamje ... 19/08/2019 10:43

450 Euro Jepet Me Qira Apartament Fantastik Prane Prokurorise Se Tiranes Ne rrugen Haxhi Hysen Dalliu, prane Prokuroris se Tiranes, jepet me qira superap

Jepet Me Qira Apartament Fantastik Prane Prokurorise Se Tiranes

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
79.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ne rrugen haxhi hysen dalliu, prane prokuroris se tiranes, jepet me qira superapartament 2+1+2 ne katin e dyte te nje pallati te ri. organizohet ne sallon ndenje me ambient gatimi, dy dhoma gjumi, nje matrimoniale dhe nje per femije, dhe dy tualete. ... 19/08/2019 10:43

700 Euro Jepet me Qira Apartament Super Modern 2+1+2 dhe 3 Garazhde Apartament me qira ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne

Jepet Me Qira Apartament Super Modern 2+1+2 Dhe 3 Garazhde

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
140.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartament me qira ne rrugen shyqyri brari ne tirane. ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri te pajisur me ashensor, disa metra larg kopshtit botanik. siperfaqja e baneses eshte 140 m2 e organizuar ne: 2 sallone ku njeri prej tyre mund te kthehe... 19/08/2019 10:43

450 Euro

Apartament 2+1+2 Me Qira Te Uet

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartament me qira prane uet, i ndodhur ne kati e 5 te nje pallati te ri te mireadministruar. organizohet ne 1 dhome ndenjie dhe kuzhine, 2 dhoma gjum... (Premium 24.08.2019)

250 Euro

Apartament 1+1+verande, i madh (76 m2) tek spitali amerikan 2 (rr. e dibres) mundesi parkimi ne zone | pallat i ri, ashensor me cip dhe survejim kamer... (Premium 31.12.2019)

850 Euro Qera, Apartament 2+1, Kopshti Zoologjik, Tiranë. Cmimi 850 euro Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Kopshtit Zoologjik • Informacio

Qera, Apartament 2+1, Kopshti Zoologjik, Tiranë. Cmimi 850 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e kopshtit zoologjik • informacion mbi apartamentin: • kati 3 banim • sipërfaqja e apartamentit : 110 m2 • apartamenti disponon: • salloni i ndenjes • ambjenti i gatimit • 2 dhoma gjumi • ... 19/08/2019 10:16

450 Euro Jepet me qira apartament 2+1+2 tek Gjykata e Apelit Jepet me qira apartament 2+1+2 tek Gjykata Apelit. Apartamenti ka siperfaqe tota

Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Tek Gjykata E Apelit

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
107.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qira apartament 2+1+2 tek gjykata apelit. apartamenti ka siperfaqe totale 107 m2 te organizur me nje sallon bashke me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete me dritare dhe nje ballkon qe ofron pamje te qytetit. ka orjentim jug jug c... 19/08/2019 10:11

450 Euro Jepet me qira apartament 2+1+2 ne qender Jepet me qira apartament 2+1+2 ne Rrugen e Barrikadave perball Gjimnazit Sami Fr

Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Ne Qender

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qira apartament 2+1+2 ne rrugen e barrikadave perball gjimnazit sami frasheri. apartamenti ndodhet ne katin e 4-te, pallat i ri me ashensor. eshte totalisht i mobiluar, me kondicioner ne cdo dhome. organizohet ne sallon ndenje te gjere dhe k... 19/08/2019 10:11

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim