100 apartamente me qera durres 

 Online 257 lexues | 8 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 257 lexues | 8 njoftime ne pritje
350 Euro

Apartament 2+1 tek rruga siri kodra - selvia | pallat i ri me ashensor | mobilim dhe cdo gje e re | kondicioner q1504 te dhenat e ndarjes: -... (Premium 09.02.2020)

300 Euro

3+1+2ballkon, gjigand (140 m2) perballe ekonomikut - parkim i sigurte | mobilim cilesor | shtruar me parket | kondicioner | ndricim perfekt | dritare ... (Premium 31.12.2019)

350 Euro

Jepet me qera apartament super cilesor dhe i ri - 1+1+ballkon, (stad. dinamo-rr. margarita tutulani) pallat me ashensor | mobilim cilesor | kondicione... (Premium 31.12.2019)

500 Euro

Apartament 2+1 Me 2 Tualete Ne Rrugen

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (1.85 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

- apartament 2+1 me 2 tualete ne rrugen "dervish hima" tek stadiumi qemal stafa. zona ne te cilen ndodhet ka facilitete te shumta dhe e aksesueshme ne... (Premium 23.04.2020)

300 Euro
JEPET ME QIRA APARTAMENTI 2+1 NE KOMUNE TE PARISIT Ne nje nga zonat me te kerkuara jepet apartament 2+1 me qira i mobiluar, me te g

Jepet Me Qira Apartamenti 2+1 Ne Komune Te Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Ne nje nga zonat me te kerkuara jepet apartament 2+1 me qira i mobiluar, me te gjitha facilitetet prane, per nje jetese te rehatshme dhe komode.! apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te mireadministruar me ashensore dhe ka nje siperfaqe t... 22/11/2019 13:20... Lexo detajet..

400 Euro
Aparatament me Qera 1+1 70m2. 🏡Jepet Apartament me Qera 1+1 ,72m2
📐, kati 2 , pallat i ri, me ashensor

Aparatament Me Qera 1+1 70m2.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

🏡jepet apartament me qera 1+1 ,72m2 📐, kati 2 , pallat i ri, me ashensor , administrim.🔐 i mobiluar ne menyre moderne me arkitekt.👌 📌rruga “kavajes” prane kompleksit delijorgji cmimi : 400 /💶(euro) ne muaj .💳 te interesu... 22/11/2019 13:09... Lexo detajet..

250 Euro
Aparatament me Qera 2+1 95m2. 🏡Jepet me qera apartament 2+1+2+Bllk
💶Cmimi: 250Euro/muaj
📌Rr. Peti p

Aparatament Me Qera 2+1 95m2.

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

🏡jepet me qera apartament 2+1+2+bllk 💶cmimi: 250euro/muaj 📌rr. peti prane liqenit ⭕️apartamenti ndodhet ne katin e 2-te banim ne nje pallati te ri 📐siperfaqe:95m² 🛏 2 dhoma 🛋 sallon 🍽kuzhine 🛁 2 tualete 🔹2... 22/11/2019 13:02... Lexo detajet..

350 Euro Tiranë, jap me qera apartament 3+1+2+2BLK Kati 4, 150 m² 350 Euro (Rr. Don Bosko) Zona/Rruga : Rr. Don Bosko

Jepet me qera apartament 3+1+2•
💶Çmimi: 350

Tiranë, Jap Me Qera Apartament 3+1+2+2blk Kati 4, 150 M² 350 Euro (rr. Don Bosko)

Don Bosko | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
150.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Zona/rruga : rr. don bosko jepet me qera apartament 3+1+2• 💶Çmimi: 350 euro ⭕️apartamenti ndodhet në katin e 6-të banim në një pallati të ri 📐sipërfaqe:150 m² 🛏 3 dhoma 🛋 sallon 🍽kuzhinë 🛁 2 tualete 🔹2... 22/11/2019 13:01... Lexo detajet..

500 Euro Tiranë, jap me qera apartament modern 2+1+A+BLK Kati 2, 130 m² 500 Euro (Pranë kopshtit Botanik) Zona/Rruga : Pranë kopshtit Botanik


Jepet me qera apartament 2+1+2 pallat

Tiranë, Jap Me Qera Apartament Modern 2+1+a+blk Kati 2, 130 M² 500 Euro (pranë Kopshtit

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Zona/rruga : pranë kopshtit botanik jepet me qera apartament 2+1+2 pallat i ri, sipërfaqe 130 m², kati i 2 banim, ashensor. i mobiluar modern e mjaft komod, ngrohje-ftohje, dopio xham-grila. Çmimi: 500 euro/muaj... 22/11/2019 13:01... Lexo detajet..

400 Euro Tiranë, jap me qira apartament 1+1+A+BLK Kati 4, 60 m² 400 Euro (Pranë Kafe Flora) Zona/Rruga : Pranë Kafe Flora

🏡Apartament me qira 1+1 ,60 m² , kati 4, p

Tiranë, Jap Me Qira Apartament 1+1+a+blk Kati 4, 60 M² 400 Euro (pranë Kafe Flora)

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

... 22/11/2019 13:00... Lexo detajet..

30,000 Leke Jap me qera 2+1 30,000 leke ne Bllok Apartament me Qera 2+1 ,70m2 ,
📌Bllok pas Karlsbergut

Cmimi: 30.000 leke/

Jap Me Qera 2+1 30,000 Leke Ne Bllok

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament me qera 2+1 ,70m2 , 📌bllok pas karlsbergut cmimi: 30.000 leke/muaj kati 3,pallat ekzistues i mobiluar totalisht i organizuar : 1 dhome ndenje-guzhine + 2 dhoma gjumi+ koridor+ tualet+ ballkon.... 22/11/2019 12:59... Lexo detajet..

590 Euro Qera 3+1+2tualete i mobiluar modern, 590 Euro prane Trenit 🏡Jepet me qera apartament 3+1+2•
💶Cmimi: 590 Euro
📌Rr. Reshit Petre

Qera 3+1+2tualete I Mobiluar Modern, 590 Euro Prane Trenit

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
160.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

🏡jepet me qera apartament 3+1+2• 💶cmimi: 590 euro 📌rr. reshit petrela prane gjykates se krimeve ⭕️apartamenti ndodhet ne katin e 6-te banim ne nje pallati te ri 📐siperfaqe:160m² 🛏 3 dhoma 🛋 sallon 🍽kuzhine me ve... 22/11/2019 12:59... Lexo detajet..

33,000 Leke Kodra e Diellit jepet me qira apartament 1+1 Jepet me qira super apartament 1+1 ne rrugen Bill Klinton, i mobiluar ne menyre

Kodra E Diellit Jepet Me Qira Apartament 1+1

Kodra e Diellit | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
97.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qira super apartament 1+1 ne rrugen bill klinton, i mobiluar ne menyre bashkohore me te gjitha mobiljet dhe paisjet elektro-shtepiake funksionale, apartamenti ndodhet ne pallat te ri me ashensor... 22/11/2019 12:50... Lexo detajet..

395 Euro

Super Apartament 2+1+verande (185 M2) Tek Eleonora/kodra E Diellit, Me Pamje Fantastike

Kodra e Diellit | Tirane (2.17 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
185.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

•super apartament 2+1+ballkon+verande (185 m2) tek eleonora/kodra e diellit (rruga rrapo hekali) me pamje fantastike (kati 6 me ashensor) pallat i r... (Premium 31.12.2019)

330 Euro

Qender Jepet Me Qira Apartament 2+1, Okazion

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.40 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
86.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

ne qender te tiranes jepet me qira apartament 2+1, apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri 8-katesh me ashensor dhe te mireadministr... (Premium 06.05.2022)

400 Euro

Jepet Me Qera Super Apartament 2+1+2 Ne Don Bosko(perballe Vizion Plus)

Don Bosko | Tirane (1.03 Km nga qendra) Royal Property Albania
2+1 Dhoma | Kuzhine
136.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Ne nje nga zonat me te mira te atiranes,ne nje kompleks pallates,prane te gjitha llojeve te sherbimeve dhe faciliteteve jepet me qera apartament 2+1... (Premium 04.03.2020)

25,000 Leke Shtepi me qera Çifti i ri / Student Ndodhet ne rrugen Bardhyl prane farmacisë 10

Shtepi Me Qera Çifti I Ri / Student

Brryli | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Ndodhet ne rrugen bardhyl prane farmacisë 10... 22/11/2019 12:48... Lexo detajet..

330 Euro JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1, KODRA E DIELLIT Apartamenti 1+1 ka siperfaqe 70 m² dhe ndodhet ne katin e 4, pallat i ri me ash

Jepet Me Qira Apartament 1+1, Kodra E Diellit

Kodra e Diellit | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti 1+1 ka siperfaqe 70 m² dhe ndodhet ne katin e 4, pallat i ri me ashensor. 1 dhome gjumi, sallon, kuzhine me vete, 1 banjo, 2 ballkone. jepet me qira i mobiluar me cmimin 330 €/muaj. jepet me qira per afat te gjate, 3 muaj paradhenie.... 22/11/2019 12:43... Lexo detajet..

400 Euro JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1, KOMPLEKSI MAGNET Apartamenti ka siperfaqe 123 m², kati 2, 3+1, 2 banjo, ballkon. Jepet me qira b

Jepet Me Qira Apartament 3+1, Kompleksi Magnet

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
123.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ka siperfaqe 123 m², kati 2, 3+1, 2 banjo, ballkon. jepet me qira bosh me cmimin 400 €/muaj (i diskutueshem). jepet per zyre dhe per banim.... 22/11/2019 12:42... Lexo detajet..

1,500 Euro JEPET ME QIRA VILË 2-KATËSHE, ISH BLLOKU, TIRANË Jepet me qira vilë 2-katëshe në ish-bllok, Rr. Ismail Qemali, Tiranë. Vila k

Jepet Me Qira VilË 2-katËshe, Ish Blloku, TiranË

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
140.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qira vilë 2-katëshe në ish-bllok, rr. ismail qemali, tiranë. vila ka sipërfaqe 140 m² dhe organizohet në: sallon + kuzhinë, 1 dhomë gjumi, 1 banjo, 1 ballkon. jepet me qira me çmimin 1500 €/muaj (për banim ose biznes). për më ... 22/11/2019 12:42... Lexo detajet..

350 Euro 2+1+2 banjo komuna parisit Jepet apartament ke komuna parisit.Apartamenti ndodhet te lulishtja ne katin e 7

2+1+2 Banjo Komuna Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
111.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet apartament ke komuna parisit.apartamenti ndodhet te lulishtja ne katin e 7 te nje pallati 9 katesh.apartamenti perbehet nga ambient gatimi,ngrenje,2 tualete dhe 1 ballkon .pallati i mire administruar me ashensor... 22/11/2019 12:41... Lexo detajet..

250 Euro Jepet me qera 2+1 me Kamez  Jepet me qera apartamenti 2+1 ne Kamez

ne gjendje shume te mire i mobiluar ,

Jepet Me Qera 2+1 Me Kamez

Kamez/Paskuqan | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet me qera apartamenti 2+1 ne kamez ne gjendje shume te mire i mobiluar , i restauruar... 22/11/2019 12:40... Lexo detajet..

33,000 Leke 1+1 kodra e diellit 33000 mije leke qera. Jepet apartament te kodra e diellit 1+1 .Apartamenti ndodhet prane kopshtit bota

1+1 Kodra E Diellit 33000 Mije Leke Qera.

Kodra e Diellit | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet apartament te kodra e diellit 1+1 .apartamenti ndodhet prane kopshtit botanik rruga bill klinton.apartamenti perbehet nga nje ambient gatimi,ambient pritje ne vete,dhome gjumi,dhe nje tualet+1 ballkon i mobiluar ne menyre shume komode,dhe elekt... 22/11/2019 12:33... Lexo detajet..

410 Euro Jepet me qera apartament 3+1 te Komuna Parisit. Jepet me qera apartament 3+1 te Komuna Parisit.Apartamenti ndodhet ne katin e tr

Jepet Me Qera Apartament 3+1 Te Komuna Parisit.

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera apartament 3+1 te komuna parisit.apartamenti ndodhet ne katin e trete dhe eshte i mobiluar.... 22/11/2019 12:33... Lexo detajet..

320 Euro APARTAMENT 1+1 PER QIRA KODRA E DIELLIT Jepet me qera Apartament 1+1  me siperfaqe 75 m2.
Apartamenti ndodhet tek rruga

Apartament 1+1 Per Qira Kodra E Diellit

Kodra e Diellit | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

... 22/11/2019 12:31... Lexo detajet..

330 Euro

Jepet me qera super apartament 2+1 tek globe (rruga e kavajes) q1439 te dhenat e ndarjes: -2 dhoma gjumi -1 sallon + 1 kuzhine -1 tualet ... (Premium 31.12.2019)

350 Euro

1+1 super cilesor afer mondialit (21 dhjetori) zone perfekte | pallat i 2019-tes me ashensor | mobilim i ri | kondicioner | hapesire e bolleshme me nd... (Premium 31.12.2019)

300 Euro

Jepet me qira apartament 1+1 prane rrethrrotullimit te komunes se parisit. apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor. organ... (Premium 27.12.2019)

320 Euro Tek Kodra E Djellit Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek Kodra E Djellit Jepet Me Qera Apartament 1+1
Apartamenti organizohet ne 1 k

Tek Kodra E Djellit Jepet Me Qera Apartament 1+1

Kodra e Diellit | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tek kodra e djellit jepet me qera apartament 1+1 apartamenti organizohet ne 1 kuzhine + sallonin e ndenjes 1 dhom gjumi 1 tualet si dhe 2 ballkone apartameni ndohet ne nje zone mjaft te mire dhe te qete. per nje vizite ne prone kontakto top imobi... 22/11/2019 12:28... Lexo detajet..

23,000 Leke Jepet me qera apartament 2+1 ne Laprake Jepet me qera apartament 2+1 ne Laprake.Apartamenti ndodhet ne katin e trete te

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Ne Laprake

Laprake | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 ne laprake.apartamenti ndodhet ne katin e trete te pallati te ri me ashensor.... 22/11/2019 12:26... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

23,000 Leke

450 Euro Jepet duplex me qira ne rezidencën “Kodra e Diellit”  Jepet duplex me qira ne rezidencën “Kodra e Diellit” Jepet duplex me qira n

Jepet Duplex Me Qira Ne Rezidencën “kodra E Diellit”

Kodra e Diellit | Tirane
5+1 Dhoma | Kuzhine
150.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet duplex me qira ne rezidencën “kodra e diellit” jepet duplex me qira në një nga rezidencat më prestigjioze të tiranës. rezidenca “kodra e diellit” është vendosur maje kodrave në perëndim të liqenit artificial te tiranes, në v... 22/11/2019 12:26... Lexo detajet..

650 Euro Jepet apartament me qera 2+1 , tek Kompleksi Delijorgji Jepet apartament me qera 2+1+Post parkim me vendodhje tek kompleksi Delijorgji n

Jepet Apartament Me Qera 2+1 , Tek Kompleksi Delijorgji

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet apartament me qera 2+1+post parkim me vendodhje tek kompleksi delijorgji ne rrugen e kavajes. apartamenti organizohet me nje sallon se bashku me kuzhinen nje koridor ku ben shperndarjen ne dy dhomat e gjumit, ka dy tualete dhe dy ballkone dhe ... 22/11/2019 12:20... Lexo detajet..

350 Euro

Prane pazarit te ri , jepet me qera apartament 1+1 ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashencor . apartamenti eshte i organizuar ne nje koridor te vo... (Premium 29.11.2019)

450 Euro

Jepet me qira apartament 3+1+2 tek komuna e parisit. apartamenti ka siperfaqe prej 136m2 dhe organizohet ne sallon ndenje, kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 t... (Premium 16.12.2019)

500 Euro

Tirane, Afer Bllokut - Apartament 2+1 Me Qera, 500 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.85 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
12 Kati

Rruga zef jubani - afer sheshit wilson dhe bllokut, ne lagje te qete, japim me qera apartament - penthouse, 2+1, kati 12, pallat me ashensor, i mobil... (Premium 07.08.2020)

300 Euro

2+1+2ballkone ne katin e dyte te nje vile (sofra e ariut - ekonomiku) parkim garant | cdo gje e re | mobilim super cilesor | kondicioner | qetesi abso... (Premium 31.12.2019)

330 Dollar

Rruga Kavajes Jepet Me Qira Apartament 2+1

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Ne rrugen e kavajes jepet me qira apartament 2+1 me siperfaqe te bollshme dhe cmime mjafte te mire. ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me 2 ash... (Premium 11.12.2019)

400 Euro Apartamente 2+1 me qera Sheshi Karl Topia, afer Qatar Center ne Tirane (ID 42212636) Property ID : 42212636

Sheshi Karl Topia, afer Qatar Center, jepet me qera ap

Apartamente 2+1 Me Qera Sheshi Karl Topia, Afer Qatar Center Ne Tirane (id 42212636)

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
13 Kati

Property id : 42212636 sheshi karl topia, afer qatar center, jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, i mobiluar ne menyre bashkohore, siperfaqe 110 m², kati 13 me ashensor, kondicioner, 2 tualete, ballkon, orientim me diell. jepet me qera ... 22/11/2019 12:12... Lexo detajet..

400 Euro Apartamente 2+1 me qera ne Qender ,mbas 15-katshit ne Tirane (ID 4221641) Property ID :4221641

Qender , mbas 15-katshit, jepet me qera Apartament 2+1 n

Apartamente 2+1 Me Qera Ne Qender ,mbas 15-katshit Ne Tirane (id 4221641)

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Property id :4221641 qender , mbas 15-katshit, jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore ,siperfaqe 115 m², kati 8 me ashensor, 2 kondicioner, 2 tualete, 2 ballkon, orientim me diell, jepet me qer... 22/11/2019 12:11... Lexo detajet..

33,000 Leke JEPET ME QIRA APPARTAMENT 1+1 TE RRUGA E KAVAJES! Apartament 1+1 me qira, me vendodhje tek Stavri Themeli, Rruga e Kavajes.
Ndodh

Jepet Me Qira Appartament 1+1 Te Rruga E Kavajes!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartament 1+1 me qira, me vendodhje tek stavri themeli, rruga e kavajes. ndodhet ne katin e 6-te, me siperfaqe totale 68 m2. apartamenti sapo eshte mobiluar dhe eshte i pabanuar me pare.... 22/11/2019 12:09... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim