house for rent 

 Online 377 lexues | 4 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 377 lexues | 4 njoftime ne pritje
370 Euro

2+1+2wc+2ballkone (180 m2) pas ekomomikut (rr. sotir kolea) zone e preferuar (parkim per 2 makina ne cmim) | mobilim cilesor | kondicioner ne cdo dho... (Premium 31.12.2019)

700 Euro

ne rrugen e kavajes, jepet me qira super apartament 2+1+2 i pershtatshem per zyra! apratamenti ndodhet ne katin e 2 te banimit te nje pallati te ri m... (Premium 23.04.2020)

350 Euro

Jepet me qera super apt 1 + 1 + ballkon (60 m2) tek kopshti zoologjik - gambero | i investuar | zone perfekte | dizenjuar me arkitekt | pallat i ri me... (Premium 31.12.2019)

450 Euro

2+1 Duplex ( Mozaiku Tiranes - Ambasadat) Panel Diellor- Chiller - Parket I Shtrenjte

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.18 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qera 2 + 1 (108 m2) + 2 tualete - te mozaiku tirane - paralel me rrugen e ambasadave ne pallat te ri | mobilim cilesore dhe i ri | parket i s... (Premium 09.02.2020)

1,200 Euro
Jepet me qera vil 3 katshe ne zonen e selites Ne zonen e Selites jepet me qera vile 3 kateshe .Ambjenti eshte i organizuar ne

Jepet Me Qera Vil 3 Katshe Ne Zonen E Selites

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (2.63 Km nga qendra)
5+1 Dhoma | Kuzhine
137.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ne zonen e selites jepet me qera vile 3 kateshe .ambjenti eshte i organizuar ne sallon +kuzhine e perbashket ,2 dhoma gjumi ,2 tualete dhe ballkon kati 2 dhe kati 3 eshte investuar edhe ne sistemin e ngrohjes vila eshte ne gjendje shume te mire pa... 24/08/2019 17:06

400 Euro
Jepet me qira super Apartament 1+1 Rruga e Kavajës  Jepet me qera super apartment 1+1
Apartment eshte luks i pa banuar me pare pall

Jepet Me Qira Super Apartament 1+1 Rruga E Kavajës

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Jepet me qera super apartment 1+1 apartment eshte luks i pa banuar me pare pallt i ri me ashensor kati 8 jo i fundit vendndodhja qender tiran rruga e kavajës sipiperfaqe, 70 m2 cmimin :400€ i pa diskutueshm tel :0697603399... 24/08/2019 17:04

500 Euro
Jepet me qira super Apartament 2+1 Rruga e Kavajës  Jepet me qera super apartment 2+1
Apartment eshte luks i pa banuar me pare pall

Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 Rruga E Kavajës

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Jepet me qera super apartment 2+1 apartment eshte luks i pa banuar me pare pallat i ri me ashensor kati 8 jo i fundit vendndodhja qender tiran rruga e kavajës sipiperfaqe, 80 m2 cmimin :500 € i pa diskutueshm tel :0697603399... 24/08/2019 17:04

25,000 Leke Shtepi me qera Jepet shtepi private me qera 2+1 e mobiluar,vendparkim preferohen familjare shte

Shtepi Me Qera

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet shtepi private me qera 2+1 e mobiluar,vendparkim preferohen familjare shtepia lirohet ne 31 gusht kontaktoni whatsapp -0685757800-... 24/08/2019 16:59

22,000 Leke Jepet Shtepi Me Qera Ne Qender Te Korces 220 mije lek te vjetra Jepet shtepi me qera ne kat te trete ne qender te Korces.
Shtepia eshte plotesi

Jepet Shtepi Me Qera Ne Qender Te Korces 220 Mije Lek Te Vjetra

Qender | Korce
1+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet shtepi me qera ne kat te trete ne qender te korces. shtepia eshte plotesisht e mobiluar plus wi-fi falas. ka dy veranda te medha ne ane te kunderta me pamje nga qyteti. lagje e qete dhe e sigurte. vendndodhje shume e mire. cmimi: 220 mije... 24/08/2019 16:59

20,000 Leke JEPET ME QIRA SHTËPI PRIVATE NË LAGJEN 5 MAJ , ELBASAN Jepet me qira shtëpi private në lagjen 5 Maj , Elbasan. Sipërfaqja totale e s

Jepet Me Qira ShtËpi Private NË Lagjen 5 Maj , Elbasan

Qender | Elbasan
2+1 Dhoma | Kuzhine
205.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qira shtëpi private në lagjen 5 maj , elbasan. sipërfaqja totale e shtëpisë është 205 m², nga të cilat 117 m² janë tokë dhe 83 m² ndërtesë 2 katëshe që organizohet në 2 dhoma, banjo,ballkon. kati i parë eshtë garazhd . je... 24/08/2019 16:59

20,000 Leke Kati i pare i nje vile me qera tek rruga 5 maji , 200 mije leke Jepet kati i 1 i nje vile me qera.
➡️ 1+1+1 tualet+1ballkon
➡️siperfaq

Kati I Pare I Nje Vile Me Qera Tek Rruga 5 Maji , 200 Mije Leke

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet kati i 1 i nje vile me qera. ➡️ 1+1+1 tualet+1ballkon ➡️siperfaqja : 70 m² ➡️kati : 1 i nje vile , e investuar ➡️vendodhja : tek rruga 5 maji , afer concord center ➡️cmimi :200 mije leke per cdo informacion na konta... 24/08/2019 16:59

310 Euro Qera, Apartament 1+1, 21 Dhjetori, Rruga Naim Frasheri Jepet apartament 1+1 me qera në zonën e 21 Dhjetorit në Rrugën Naim Frasheri

Qera, Apartament 1+1, 21 Dhjetori, Rruga Naim Frasheri

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet apartament 1+1 me qera në zonën e 21 dhjetorit në rrugën naim frasheri. apartameti ndodhet ne katin e 3 banim me siperfaqe 60 m2. organizimi: • salloni ndenjes • ambjenti gatimit • 1 dhomë gjumi • tualeti • apartamenti jepe... 24/08/2019 16:59

400 Euro Jepet Me Qira Super Apartament!! 400 EURO Tek Botaniku, Jepet Me Qira Super Apartament!!
🏠Apartament 1+1, 70m2, i pabanuar me pare.

Jepet Me Qira Super Apartament!! 400 Euro Tek Botaniku,

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.45 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qira super apartament!! 🏠apartament 1+1, 70m2, i pabanuar me pare. 📍vendndodhja:kopeshti zologjik! 💶Çmimi:400€/muaj 📲telefono orgetën në : 0697320785 ... 24/08/2019 15:52

245 Euro

1+1 (70 M2) Tek Min. E Jashtme (zone E Preferuar) | Mobilim Cilesor

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (2.17 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apt 1+1 70 m2) i ri (min. e jashtme) zone me mundesi parkimi | mobilim cilesor dhe modern | kondicioner | shtruar me pllake te shtrenjte | ndricim per... (Premium 31.12.2019)

27,000 Leke

Ne nje zone shume te qete dhe fare prane qendres se tiranes,prane te gjitha llojeve te sherbimeve dhe faciliteteve apartamenti eshte i mobiluar me te... (Premium 04.09.2019)

900 Euro

Apartament 2+1 Me Qira Prane Ring Center.

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.40 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
86.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Prane ring center jepet me qira super apartamnt 2+1! apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati shume cilesor te 2 viteve te fundit, te mireadmin... (Premium 06.05.2022)

550 Euro Ne Myslym Shyr jepet Apartament 2+1 me qera me parking perfshire! 🏡 Apartament 2+1 me qera.
📍 Vendondodhja- Myslym Shyri.
📐Siperfqja 10

Ne Myslym Shyr Jepet Apartament 2+1 Me Qera Me Parking Perfshire!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

🏡 apartament 2+1 me qera. 📍 vendondodhja- myslym shyri. 📐siperfqja 100 m2 💵 cmimi 550 euro. ne myslym shyr, jepet apartament 2+1 me qera ne nje pallat te ri me ashensor, shkalle me drit, administrim 24h perfshire post parkimi. apartam... 24/08/2019 15:52

400 Euro Tek Rruga kavajes jepet me qira appartament 1+1 i mobiluar! 🏡 Apartament 1+1 me qera.
📍 Vendondodhja- Rruga Kavajes
📐Siperfqja 60

Tek Rruga Kavajes Jepet Me Qira Appartament 1+1 I Mobiluar!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

🏡 apartament 1+1 me qera. 📍 vendondodhja- rruga kavajes 📐siperfqja 60 m2 💵 cmimi 400 euro. tek rruga e kavajes, jepet apartament 1+1 me qera ne nje pallat te ri me ashensor, shkalle me drit, administrim 24h . apartamenti organizohet n... 24/08/2019 15:52

430 Euro Jepet Apartament 2+1 me qira tek 9 katshet Buze rruge kryesore! 🏡 Apartament 2+1 me qera.
📍 Vendondodhja- 9katshet
📐Siperfqja 100m2

Jepet Apartament 2+1 Me Qira Tek 9 Katshet Buze Rruge Kryesore!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

🏡 apartament 2+1 me qera. 📍 vendondodhja- 9katshet 📐siperfqja 100m2 💵 cmimi 430 euro., jepet apartament 2+1 me qera ne nje pallat te ri ne katin e 3 , me ashensor, administrim 24h . apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi , sallon nd... 24/08/2019 15:52

450 Euro Tek Kodra diellit jepet  Apartament 2+1  me qira 400 Euro me dy poste parkimi Tek Kodra e diellit Jepet apartament 2+1 me qira super i mobiluar!Eshte i organi

Tek Kodra Diellit Jepet Apartament 2+1 Me Qira 400 Euro Me Dy Poste Parkimi

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (2.22 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tek kodra e diellit jepet apartament 2+1 me qira super i mobiluar!eshte i organizuar ne koridor qe ben shperndarjen neper dhoma dhe sallon,apartamenti ka te gjitha paisjet e nevojshme. perfshire ne cmin dhe dy poste parkimi.cmimi 450 euro.mos hezito... 24/08/2019 15:52

430 Euro Perballe Delijorgji jepet 2+ 1 me qira i mobiluar 🏡 Apartament 2+1 me qera.
📍 Vendondodhja- Rruga Kavajes
📐Siperfqja 10

Perballe Delijorgji Jepet 2+ 1 Me Qira I Mobiluar

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

🏡 apartament 2+1 me qera. 📍 vendondodhja- rruga kavajes 📐siperfqja 100 m2 💵 cmimi 430 euro. tek rruga e kavajes, jepet apartament 2+1 me qera ne nje pallat te ri me ashensor, shkalle me drit, administrim 24h . apartamenti organizohet ... 24/08/2019 15:52

22,000 Leke Japim shtepi me qira 1+1  Leshojme shtepi me qira 1+1. Kati i pare, e rregulluar, bosh. 
Adresa Bulevardi

Japim Shtepi Me Qira 1+1

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Leshojme shtepi me qira 1+1. kati i pare, e rregulluar, bosh. adresa bulevardi "bajram curri", prane hotel diplomat 2. cmimi 22000 leke. nr tel 0673591221 ... 24/08/2019 15:03

Mobilimi:Bosh

22,000 Leke

15,000 Leke Ndarje qeraje  Ndarje qeraje 150 total 2+1 eshte shtepia pjesa me e madhe e mobiluar ka lavatri

Ndarje Qeraje

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Ndarje qeraje 150 total 2+1 eshte shtepia pjesa me e madhe e mobiluar ka lavatrice frigorifer kundrabufe etj.. per me shum info kontaktoni... 24/08/2019 15:03

12,000 Leke Jepet me qera Shtepi 1+1  Shtepia ndodhet 50 m perballe Institutit Bujqesor .Ofrojme kushte shume te mira

Jepet Me Qera Shtepi 1+1

Zone Periferike | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shtepia ndodhet 50 m perballe institutit bujqesor .ofrojme kushte shume te mira per familjare ose studente.... 24/08/2019 15:03

450 Euro Prane Komunes se Parisit, Jepet me Qira Apartament 1+1 Luksoz! ◻️74 m2 
⬆️ Kati 3
🛏 1 dhome, sallon + kuzhina, 1 tualet,
🚘 Par

Prane Komunes Se Parisit, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Luksoz!

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

◻️74 m2 ⬆️ kati 3 🛏 1 dhome, sallon + kuzhina, 1 tualet, 🚘 parking 💶 450 euro apartamenti 1+1 me qira ndodhet ne katin e 3 te nje pallati shume te mire administruar, me te gjitha kushtet e jeteses. organizohet ne nje sallon ... 24/08/2019 15:03

350 Euro

1+1+kuzh+bllk (80 M2) Ne Qender* - Mobilim Cilesor | Kondicioner | Parket

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.34 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera apt 1+1+kuzhine+ballkon (80 m2) ne qender (zone perfekte) mobilim cilesore | kondicioner | shtruar me parket dhe pllake | hapesire e bol... (Premium 31.12.2019)

330 Euro

Jepet me qera apt 2 + 1 (75 m2) i pabanuar me pare dhe i investuar (rr. irfan tomini - poshte vasil shantos ) zone e preferuar me mundesi parkimi | mo... (Premium 31.12.2019)

400 Euro Apartament me qera 3+1 prane Ambasades Amerikane Jepet me qera shpi 3+1 plotesisht e mobiluar.

Apartamenti ndodhet ne katin e

Apartament Me Qera 3+1 Prane Ambasades Amerikane

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera shpi 3+1 plotesisht e mobiluar. apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te vjeter por i mirembajtur shume mire. zona eshte e qete dhe ne nje pozicion mjaft strategjik dhe te favorshem qe ofron te gjitha facilitetet e mundshe... 24/08/2019 15:03

350 Euro Jepet me qera apartament 2+1 tek Rruga Dibres Jepet me qera apartament 2+1 perball Kompleksit Halili (Rruga e Dibres), pallat

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Rruga Dibres

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 perball kompleksit halili (rruga e dibres), pallat i ri , mobiluar totalisht , ndricim natyral, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, apartamenti ne gjendje shume te mire. cmimi i diskutueshme.... 24/08/2019 15:03

350 Euro Jepet me qera apartament 1+1 ne Rrugen Bill Klinton Jepet me qera apartament 1+1 ne rrugen Bill Klinton (prane Kopshtit Botanik), zo

Jepet Me Qera Apartament 1+1 Ne Rrugen Bill Klinton

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera apartament 1+1 ne rrugen bill klinton (prane kopshtit botanik), zone shume e mire,apartamenti i lire ne 1 shtator, i mobiluar totalisht ,apartamenti ne gjendje shume te mire.... 24/08/2019 15:03

250 Euro JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE ASTIR PER 200 EURO Jepet me qira super apartament 1+1 ne Astir, prane fabrikes se mjellit. Apartame

Jepet Me Qira Apartament 1+1 Ne Astir Per 200 Euro

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet me qira super apartament 1+1 ne astir, prane fabrikes se mjellit. apartamenti eshte totalisht i mobiluar. ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ashensor. organizohet ne dhome ndenje, kuzhine, dhome gjumie, tualet dhe ballkon. apartame... 24/08/2019 15:03

420 Euro

Jepet me qera apartament 94 m2, 2+1+2 banjo+ ballkon, kati i 4-t, me ashensor, pallat i ri, perballe me gjimnazin " sami frasheri" , 5 minuta ne kembe... (Premium 03.09.2019)

800 Euro

Rruga reshit collaku, afer tajvanit dhe bllokut, japim me qera apartament 3+1, kati 5 me ashensor, siperfaqja 160 m2, perbehet nga sallon n... (Premium 20.09.2019)

280 Euro

Jepet me qera apartament 2+1+bllk (85 m2) tek sheshi willson (rr. margarita tutualani) zone e preferuar | mobilim i kompletuar | shtruar me pllake cil... (Premium 31.12.2019)

320 Euro 2+1 (79 m2) tek St. i Trenit (Parkim) Pallat i Ri me Ashensor | Kondicioner | Mobilim Cilesor 2+1 (79 m2) tek Stacioni i Trenit (Mundesi Parkimi) Pallat i Ri me Ashensor | Mo

2+1 (79 M2) Tek St. I Trenit (parkim) Pallat I Ri Me Ashensor | Kondicioner | Mobilim Cile

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (2.42 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
79.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

2+1 (79 m2) tek stacioni i trenit (mundesi parkimi) pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | kondicioner inverter | shtruar me pllake cilesore | ndricim perfekt | dritare dopio xham + grila | izolim akustik | termoizolim | hidroizolim | muret e sa... 24/08/2019 14:42

23,000 Leke Qera,Apartament 1+1,Yzberisht Apartamenti ndodhet në zonën e Yzberishtit,tek Kompleksi Arlis. Informacion mb

Qera,apartament 1+1,yzberisht

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartamenti ndodhet në zonën e yzberishtit,tek kompleksi arlis. informacion mbi apartamentin: • ndërtim i ri • kati 7 • sipërfaqa e apartamentit : 65 m2 • organizimi: • salloni i ndenjes • ambjenti i gatimit • dhoma e gjumit •tual... 24/08/2019 14:34

300 Euro Qera, Apartament 1+1, Fusha e Aviacionit, Tiranë Apartamenti ndodhet në zonën e Fusha e Aviacionit, tek Kompleksi Turdiu • In

Qera, Apartament 1+1, Fusha E Aviacionit, Tiranë

Don Bosko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartamenti ndodhet në zonën e fusha e aviacionit, tek kompleksi turdiu • informacion mbi apartamentin: • ndërtim i ri • kati 7 banim • sipërfaqa e apartamentit: 65 m2 • organizimi: • ambjenti i gatimit • dhoma e gjumit • tualeti ... 24/08/2019 14:34

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim