Shtepi me Qera 1000+ Shtepi me Qera

 Online 25 lexues | 1 njoftime ne pritje

*Mund te lini numrin e telefonit nese doni te merrni ofertat me te reja nga agjensi imobiliare.
350 Euro

2+1, Rr. Kavajes | Pallat I Ri + Ashensor | Mobilim Dhe Pajisje Cilesore

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 | 70 m2 | rr. kavajes, pallati te spitali gjerman | pallat i ri + ashensor me cip | totalisht e mobiluar dhe me te gjitha pajisjet elektroshtepiake | zone shume e mire dhe e qete | ... Lexo detajet..

350 Euro

E Mobiluar


500 Euro

Duplex Me Qera, Liqeni I Thate, 500 Euro/muaj!

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.75 Km nga qendra) Droni Real Estate
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m Siperfaqa
3 Kati

Duplexi ndodhet ne katin e 2-te dhe 3-te, te nje pallati te ri, ne nje nga zonat me te qeta dhe te rregullta te tiranes. duplexi eshte totalisht i mobiluar dhe disponon 2 dhoma gjumi, 1 sallon ndenjie, 2 ballk... Lexo detajet..

500 Euro

E Mobiluar


400 Euro

Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 I Mobiluar!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m Siperfaqa
4 Kati

Afer liqenit, jepet me qira apartament 2+1, ne katin e 4 te nje pallati 9-katesh. apartamenti eshte i organizuar ne ambjent ndenje + kuzhine, 1 dhome gjumi matrimoniale dhe nje dhome per femije te cilat jane te... Lexo detajet..

400 Euro

E Mobiluar


320 Euro

2+1 I Madh (106 M2) 21 Dhjetori - Pallat I Ri + Ashensor - I Mobiluar

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.19 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 | 106 m2 | rr. " sulejman pitarka" .pallati perball drejtorise se tatimeve, 21 dhjetori | pallat i ri + ashensor | hapesire e bollshme dhe me drite | i mobiluar dhe me pajisje funk... Lexo detajet..

320 Euro

E Mobiluar


350 Euro

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Mobilua :st Trenit

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.70 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
107.00 m Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 e mobiluar 107 m2 ka dhe 2 banjo dhe 2 ballkone , kati 6 me ashensor adresa : stacjoni trenit prane bustit te vojo kushi , mbrapa maternitetit te vjeter pallat i ri . cmimi : 35... Lexo detajet..

350 Euro

E Mobiluar
21/09/2018 01:33


500 Euro

Jepet Me Qera Apartament 4+1 Bosh :kopshti Zologjik

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.27 Km nga qendra)
4+1 Dhoma | Kuzhine
220.00 m Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera apartament 4+1 bosh vendndidhja :kopshti zologjik sipefaqja :220 m2 kati :5 pershtetet per zyra dhe banim pamje panique je anoramike cmimi :500 diskutueshm tel 0697603399... Lexo detajet..

500 Euro

Bosh
21/09/2018 01:33


39,900 Leke

Apartament 1+1+ambjent Gatimi Ne Rrugen Myslym Shyri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m Siperfaqa
3 Kati

Epet me qera apartamenti 1+1+ambjent gatimi ngrenje me siperfaqe 70m2 ne rrugen myslym shyri. apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati shume mire administruar me mobilim moderne shume te mire dhe me te g... Lexo detajet..

39,900 Leke

E Mobiluar
21/09/2018 01:33


30,000 Leke

Kerkoj Shtepi Me Qera

Tjeter zone | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m Siperfaqa
1 Kati

Jam e interesuar per shtepi me qera 2+1 te jete e mobiluar kushte minimale (4 vajza ) jemi studente dhe te rregullta shtepia preferohet te jete ne nje nga keto zona : - 21 dhjetori rruga kavajes - rruga ... Lexo detajet..

30,000 Leke

E Mobiluar
21/09/2018 01:33


25,000 Leke

Jepet Shtepi Me Qera

Brryli | Tirane (0.99 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
54.00 m Siperfaqa
1 Kati

Jepet shtepia 1+1 me qera, guzhina dhe dhoma e gjumit totalisht e mobiluar, me nje cmim te arsyeshem , me elektroshtepiake te reja, te sapoblera, me kondicioner, frigorifer , lavatrice , sobe, mikrovale etj ,... Lexo detajet..

25,000 Leke

E Mobiluar
20/09/2018 23:07


20,000 Leke

Shtepi Me Qera

Zone Periferike | Tirane (1.85 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
17.00 m Siperfaqa
1 Kati

Jepet shtepi me qera 1+1 kati i pare i mobiluar 0682413430 cmimi 200 rruga siri kodra poshte hotel meridianit .... Lexo detajet..

20,000 Leke

E Mobiluar
20/09/2018 22:04


160 Euro

Ambjent I Kmpletuar Me Te Gjitha,garzonjer,afer Qendres Tregtare Concord.

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.89 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
37.00 m Siperfaqa
1 Kati

Pallat,ambjent i kompletuar me the gjitha.... Lexo detajet..

160 Euro

E Mobiluar
20/09/2018 22:03


35,000 Leke

Jap Shtepi Me Qera Ne Tirane Prane Hotel Diplomati 2

Tjeter zone | Tirane (2.11 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
107.00 m Siperfaqa
4 Kati

Jepet shtepi me qera ne zonen e tiranes se re, afer pallatit me shigjeta, rruga irfan tomini, prane hotel diplomati 2. hyrja ndodhet ne katin e katert(4) te banimit. ka 2 dhoma gjumi normale dhe nje tjeter pak... Lexo detajet..

35,000 Leke

E Mobiluar
20/09/2018 21:45


25,000 Leke

Jap Me Qera Shtepi

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (2.45 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m Siperfaqa
2 Kati

Ne selit e vogel jepet me qera hyrje 2+1+ballkon uje drita 24h. e mobiluar 25000 i diskutueshem nr 0692682007/0693242319... Lexo detajet..

25,000 Leke

E Mobiluar
20/09/2018 21:43


400 Euro

2+1 Modern I Ri - Komuna E Parisit - Pallat I Ri + Ashensor

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 | 100 m2 | rr. medar shtylla, perballe ish- universitetit "new york", komuna e parisit | pallat i ri + ashensor | ballkon | 2 tualete | 2 kondicionere | totalisht i mobiluar dhe me ... Lexo detajet..

400 Euro

E Mobiluar


650 Euro

Apartament 3+1 Kopshti Botanik

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.27 Km nga qendra) Royal Property Albania
3+1 Dhoma | Kuzhine
124.00 m Siperfaqa
4 Kati

Apartament 3+1 kopshti botanik me arredim modern ofron: -tv 4k (4 ne total 1 ne secilen dhome ) -sistem falcon i cili furnizon me ajer te ftohte dhe te ngrohte te gjithe ambjentet e shtepise ne dhomen e n... Lexo detajet..

650 Euro

E Mobiluar


490 Euro

Ne Bllok Jepet Apartament 2+1 Me Super Aredim Luks!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
66.00 m Siperfaqa
5 Kati

Ne bllok jepet apartament 2+1me super aredim luks! apartamenti organizohet ne 1 sallon me mobilim luks me kend gatimi, 2 dhoma gjumi dhe tualet. aredimi eshte i bere me arkitekt ku ne sy bie perdorimi me shume ... Lexo detajet..

490 Euro

E Mobiluar


15,000 Leke

Shtepi Me Qera Per Studente

Qender | Elbasan
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m Siperfaqa
4 Kati

Ofroher shtepi me qera per studente afer universitetit aleksander xhuvani. preferohen femra.... Lexo detajet..

15,000 Leke

E Mobiluar
20/09/2018 21:43


300 Euro

Te Mine Peza

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.91 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m Siperfaqa
3 Kati

Prane shkolles,jepet 1+1 arredim modern . e gjitha me parket. kati 3,zone e qete dhe shume e preferuar. mundesi parkimi... Lexo detajet..

300 Euro

E Mobiluar
20/09/2018 21:33


600 Euro

Tirane Mbrapa Etc, Apartament Me Qera Per Banim / Biznes, Me Parking, 600 Euro

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (1.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m Siperfaqa
7 Kati

Tirane mbrapa etc, apartament me qera per banim / biznes, me parking, 600 euro rruga pjeter budi, tek mulliri i vjeter - fillimi i rruges se elbasanit dhe mbrapa etc, apartament me qera, ne pallat te ri m... Lexo detajet..

600 Euro

Pjeserisht
20/09/2018 20:23


1,200 Euro

Vile 3 Kateshe Me Qera, Mbrapa Ministrise Se Jashtme, 1.200 Euro

Tjeter zone | Tirane (1.22 Km nga qendra)
5+1 Dhoma | Kuzhine
201.00 m Siperfaqa
1 Kati

Rruga vllazen huta, japim me qera vile 3 kateshe, mbi 200 m2, me rrethim te sigurte dhe oborr perpara. e sapo lyer, jane nderruar dyert dhe rinovuar komplet tualetet, 8 dhoma 3 tualete, verande, oborr. vila ... Lexo detajet..

1,200 Euro

Bosh
20/09/2018 20:23


500 Euro

Tirane Qender, M. Shyri Tek Adidas, Apartament 2+1 Me Qera, 120 M2, 500 Euro

Tjeter zone | Tirane (0.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m Siperfaqa
11 Kati

Myslym shyri, afer drejtorise se policise, apartament 120 m2 me qera, kati 11 dhe i fundit, me ashensor, i mobiluar. soxhorno, 2 dhoma gjumi, tualet, 2 ballkone. 3 kondicionere. me drite gjate gjithe dites.... Lexo detajet..

500 Euro

E Mobiluar
20/09/2018 20:23


12,000 Leke

Garsoniere Me Qera

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.49 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
30.00 m Siperfaqa
1 Kati

Jepet garsoniere me qera. 12000 leke. per 10 muaj. pjeserisht e mobiluar . shtepi private buze rruges. kati 1 . perball pallatit me shigjeta... Lexo detajet..

12,000 Leke

Pjeserisht
20/09/2018 20:18


21,000 Leke

Shtepi Me Qera

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.86 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m Siperfaqa
1 Kati

Shtepia eshte e mobiluar 1+1 . shtepia eshte pran xhamise mbrapa casa italias 0682196497... Lexo detajet..

21,000 Leke

E Mobiluar
20/09/2018 20:18


320 Euro

Shtepi Me Qera 21 Dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.19 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m Siperfaqa
5 Kati

Jepet shtepi me qera ne zonen e 21 dhjetorit . hyrja eshte ne kati e 5 te nje pallati 10 katesh perballe tatimeve. pjesa e mbrapme e pallatit lidhet me rrugen myslym shyri. hyrja eshte 2+1+2 ballkone , 106 m 2 ... Lexo detajet..

320 Euro

E Mobiluar
20/09/2018 20:18


85,000 Leke

Kerkohen 2 Vajza Per Ndarje Qeraje .

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.86 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m Siperfaqa
6 Kati

Kerkohen 2 vajza per ndarje qeraje , preferohet te jene te njohura me njera tjetren .apartamenti eshte ne gjendje shume te mire dhe me mobilim modern ,pallat i ri.ndodhet ne zonen e astirit perball me artisti ... Lexo detajet..

85,000 Leke

E Mobiluar
20/09/2018 20:18


240 Euro

Garsoniere E Madhe (63 M2) - Rr.durresit - Super Verande - E Mobiluar

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.84 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
63.00 m Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera apartament | 63 m2 | rr.durresit, prane ambasades ish- jugosllave | totalisht e mobiluar dhe me te gjitha pajisjet | uje, drita, dhe internet te perfshira ne cmim | super verande | vendodhje shume... Lexo detajet..

240 Euro

E Mobiluar


990 Euro

Apartament Penthouse Te Pazari I Ri - Tirane

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.85 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
159.00 m Siperfaqa
8 Kati

Me nje pamje mahnitese nga kati viii-te banues (dhe me i larti i ketij pallati), ju ofrojme nje apartament teper luksoz per qira. i pabanuar deri me sot pas ndertimit dhe i sapo mobiluar me mobilje te ardhura n... Lexo detajet..

990 Euro

E Mobiluar


120 Euro

Apartament Me Qera Prane Detit

Plepa | Durres
1+1 Dhoma | Kuzhine
47.00 m Siperfaqa
2 Kati

Apartament 1+1 pa ballkon, 47 m2, tek kompleksi rotondo... Lexo detajet..

120 Euro

E Mobiluar


360 Euro

Tek Kompleksi Kika 2 Jepet Super Apartament 1+1 Me Qira !

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.74 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m Siperfaqa
8 Kati

Tek kompleksi kika 2, ne nje super zone jepet apartament 1+1 me qira. apartamenti organizohet ne 1 sallon te bukur te mobiluar me aredim modern plot ngjyra, 1 dhome gjumi e cila ka dalje ne ballkon, kendi i gat... Lexo detajet..

360 Euro

E Mobiluar
20/09/2018 19:55


37,000 Leke

Bllok Jepet Me Qera 1+1 Ne Pallat Te Ri

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.82 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m Siperfaqa
4 Kati

Apartament 1+1, i mobiluar bashkohor, ne nje nga zonat me te preferuara ne tirane... Lexo detajet..

37,000 Leke

E Mobiluar
20/09/2018 19:55


25,000 Leke

Jepet Me Qera Shtepi Banimi 2+1 E Mobiluar

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (2.43 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera shtepi banimi prane rruges besa, 100m, 2+1 e mobiluar. cmimi 25.000leke. adresa e sakte: rr.haki rexhep kodra, porta 21, kati i 2-te. cel 0693040123... Lexo detajet..

25,000 Leke

E Mobiluar
20/09/2018 19:55


35,000 Leke

Apartament 2+1 Rr Kavajs Per Qera 35000leke

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m Siperfaqa
5 Kati

Apartament me qera 2+1 pallat ekzistues kati 5,i mobiluar mire. adresa rruga kavajes prane spitalit gjerman, buze rruges kryesore. mimi 35000leke. kontakt 0682356907.real estate global (berti)... Lexo detajet..

35,000 Leke

E Mobiluar
20/09/2018 19:55


330 Euro

1+1 I Vecante Ultra Modern, I Ri - Harry Fultz ( Qender)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.15 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera super apartament 1+1 | 65 m2 | te harry fultz | pallat i ri + ashensor | super mobilim dhe pajisje te reja | vendodhje shume e mire, prande cdo faciliteti te dhenat: -siperfaqja: 65 m2 -kati ... Lexo detajet..

330 Euro

E Mobiluar


300 Euro

1+1 Modern & I Ri - I Pabanuar Me Pare - Ballkon - Komuna E Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.58 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera banese 1+1 ( pjese e nje vile 3 kateshe) | 80 m2 | rr. ibrahim kodra, komuna e parisit prane big market | banese e bollshme dhe me drite | mobilim modern dhe i ri | pajisje te reja te paperdorura ... Lexo detajet..

300 Euro

E Mobiluar


42,000 Leke

Super Apartament Luksoz Me Qera. (okazion!!!)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.50 Km nga qendra) Isa Real Estate
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qera apartament 2 +1 , super luksoz pas universitetit europian. apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 sallon ndenje + kuzhine , 1 tualet , 1 ballkon , totalisht i mobiluar me mobilje te r... Lexo detajet..

42,000 Leke

E Mobiluar


400 Euro

Brryli, Prane Unazes, Jepet Me Qera Apartament 2+1

Brryli | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m Siperfaqa
3 Kati

Id e prones : 4221172 brryli, prane unazes, jepet me qera apartament 2+1, me siperfaqe 100 m2, kati i 3, pallat i ri dhe shume cilesor, me termoizolim, mobilim modern, apartamenti eshte i perbere nga 2 dhom... Lexo detajet..

400 Euro

E Mobiluar
20/09/2018 19:55


350 Euro

Apartament 1+1 Pran Sheshit Wilson

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.13 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m Siperfaqa
2 Kati

Jepet apartament 1+1 me qera pran sheshit wilson. apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 ambjent gatimi + salle ndenje dhe 1 tualet . ka nje sip 70 m2 dhe ndodhet ne katin e 2 me ashensore. apartame... Lexo detajet..

350 Euro

E Mobiluar
20/09/2018 19:55


350 Euro

Apartament 1+1, Bulevardi Bajram Curri, Tirane

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.44 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m Siperfaqa
5 Kati

Id e prones : 4219084 jepet me qera apartament 1+1, me siperfaqe 70 m2, kati i 5 jo i fundit, i mobiluar ne menyre bashkekohore, tualet, kondicioner, orientim me diell jepet me qera 350 euro i diskutueshem... Lexo detajet..

350 Euro

E Mobiluar
20/09/2018 19:55


A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim