Jepet me qera per banim ose biznes ambjent 2+1 ,115 m katror Tirane

Shtepi me Qera Data: 05/09/2019 22:43

450 Euro

  • Jepet me qera per banim ose biznes ambjent 2+1 ,115 m katror
  • Jepet me qera per banim ose biznes ambjent 2+1 ,115 m katror
  • Jepet me qera per banim ose biznes ambjent 2+1 ,115 m katror
  • Jepet me qera per banim ose biznes ambjent 2+1 ,115 m katror

For rent residential or business premises 2 + 1, 115 m m

For rent residential or business premises 2 + 1, 115 m kat. 7 floor. Address Bimbash Palace at the beginning of Durres Street. Overlooking Skanderbeg Square and Durres Street.

0692023445 0694410443


Pagesa 450 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 115.00
Kati 7
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Rruga e Durresit, Tirana, Albania
Lexime 350

Jepet me qera per banim ose biznes ambjent 2+1 ,115 m katror .kati 7 .Adresa Pallati Bimbash ne fillim te rruges se Durresit.Me pamje nga sheshi Skenderbej dhe rruga e Durresit.

/