Vlore - Japim dhoma te mobiliuara, me internet dhe ajer te kondisionuar per student Vlore

Shtepi me Qera Data: 07/09/2019 21:14

8,000 Leke

  • Vlore - Japim dhoma te mobiliuara, me internet dhe ajer te kondisionuar per student
  • Vlore - Japim dhoma te mobiliuara, me internet dhe ajer te kondisionuar per student

We provide furnished rooms with internet and air conditioning for students

We provide furnished rooms with internet and air conditioning for students. The villa has private parking and is located in a quiet neighborhood with direct access to the street.

We have free rooms with private toilet and balcony.

For any information, please contact us.


Pagesa 8,000 Leke
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 35.00
Kati 3
Qyteti - Zona Vlore - Plazhi i vjeter
Adresa Rruga Aleks Caci, Valona, Albania
Lexime 252

Japim dhoma te mobiliuara, me internet dhe ajer te kondisionuar per student. Vila disponon parkim privat dhe ndodhet ne nje lagje te qete me dalje direkte ne rrugen.
Disponojme dhoma te lira me tualet privat dhe ballkon. Per cdo informacion, ju lutem na kontaktoni.