Jepet me qera, apartament 1+1 Tirane

Shtepi me Qera Data: 16/02/2020 22:06

One bedroom apartment for rent

Rent, 1 + 1 apartment near the New Bazaar, the apartment overlooks the recreational area. Southwest oriented. The apartment is newly renovated and fully furnished. The apartment is 79m2, located on the third floor of a well-managed building. Monthly rent 450 euros. For a visit to the property please contact


Pagesa 400 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 79.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe
Adresa Tirana, Albania
Lexime 652

Jepet me qera, apartament 1+1 prane Pazarit te Ri, apartamenti ka pamje nga sheshi rekreativ. Me orientim jug-perendim. Apartamenti eshte i sapo rinovuar dhe mobiluar totalisht. Apartamenti ka siperfaqe 79m2, ndodhet ne katin e trete te nje pallati me ashensor dhe te mire administruar. Qeraja mujore 450 euro. Per nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni