2+1 (120 M2) Perball Vizion Plus (don Bosko) Parkim | Mobilim Cilesor | Ndricim Perfe Tirane

Me Qera 2 + 1 (120 m2) ne Don Bosko (Perball VIZION PLUS**) Zone e Preferuar | Parkim i Garatuar (3000 Leke/Muaj | Mobilim Cilesor | Ambient me Planimetri te Rregullt dhe Ndricim Natyral Perfekt | Oborr me Gjelberim | Dritare Dopio Xham/Izolim Akustik + Perde Cilesore + Grila | Shtruar me Pllake Cilesore | Muret e Sapo Lyer | Kuzhine e Kompletuar (Kundrabufe e Re) | Dhomat e Gjumit te Kompletuara | Tualet me Hidrosanitare te Mirembajtura | Instalimet Hidraulike dhe Elektrike Funksionale

Q901

Te dhenat e ndarjes:

- 1 Soxhorno + Kuzhine
- 2 Dhome gjumi
- 1 tualet
- 1 korridor
- 1 Ballkon

Karakteristika:

- Apartament 2+1
- 120m2 Kati 2
- Me ndricim te mire
- E mobiluar
- Me dritare Dopio xham + Grila
- Orientimi : Nga Te Gjitha Anet
- ZONE E PREFERUAR
- lagje sigurte dhe e qete
- I Lyer me Bojera Cilesore
- Dhoma e Gjumit te Kompletuara

SOXHORONO
- Me kulltuqe
- Me Ndricim te mire + perde me Porosi
- Muret e Lyera
- Me Dalje ne Ballkon
- Me Tv

KUZHINA
- Me Kondrabufe
- Me Aspirator turbo air+ Furre Euro + Frigorifer White dasly +
- Me ndricim te mire
- Shtruar me pllake cilesore

DHOMA GJUMIT CIFT
- Me 1 krevat dopio + dollap rrobash druri
- Me ndricim te mire + dritare tek xham + perde
- Me Pllake Cilesore

1 TUALET
- Me Hidrosanitare cilesore
- Me dush
- Me Aspirator + ajerosje natyrale

1 KORRIDOR ( Paradhome)
- i mobiluar me Set Kolltukesh

BALLKON - me hapesire te shfrytezueshme

OBORR - Me lulishte + Pishine
- Me mundesi parkimi 1 makine
(3000 ne muaj)

- Instalime Elektrike te reja Cilesore
- Intalime Hidraulike te reja cilesore

- Facilietet afer
- Super Akses me Transport Publik

Cmimi: 280 Euro + Parkimi (3000 Leke ne Muaj)

*Paradhenie: 1.5 MUAJ

Tel ose Whatsapp: ( Not Allowed On Text)


66075

12/04/2019

Njoftime te Ngjashme