Jepet Apartament 1+1 Me Qera, Tek Bulevardi Bajram Curri, Prane Karburant Kastratit Tirane

Jepet apartament 1+1 me qera, tek bulevardi Bajram Curri, prane Karburant Kastratit. Apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 ambient gatimi, 1 salle ndenje, 1 tualet, 1 ballkon.
Jepet me qera per familjare per afat te gjate kohor.
Sip: 75 m2
Kati:4 ( me ashensor)
Cmimi: 25.000 leke te reja

Per me shume informacion si dhe per nje vizite ne prone, mos hezitoni te na kontaktoni:

Adresa: Pas UET
E-mail: isarealestate@yahoo.com
Cel: 0699651477