Jap Shtepi Me Qera! Tirane

Shtepi me Qera Data: 21/04/2019 01:01

18,000 Leke

rent a house!

give 1 + 1 complete, main street, light and water timed!


Pagesa 18,000 Leke
Dhoma | Kuzhine 1+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 45.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Adresa Rruga 5 Maji, Tirana, Albania
Lexime 10982

jap 1+1 e kompletuar, rruge kryesore,drita dhe uje me sahat!