Super Apartament Me Qera Ne Fresk 1+1 Tirane

Jepet super apartament 1+1 me qera ne Fresk ne rrugen e Thesarit . Apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 ambjent ndenje+ gatimi dhe 1 tualet. Apartamenti eshte i mireorganizuar dhe i shtruar me parket. Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati me ashenore por jo funksional dhe jepet per afat te gjate kohor .

Sip : 60 m2
Kati : 6
Cmimi : 20 000 lek i diskutueshem

Per me shume informacion si dhe per nje vizite ne prone, mos hezitoni te na kontaktoni:

Adresa e agjensise: Pas UET
E-mail: isarealestate@yahoo.com
Cel: 0699651477