Jepet me qera Apartament 3+1+2 Tirane

Shtepi me Qera Data: 15/10/2019 12:12

For Rent Apartment 3 + 1 + 2

For Rent Apartment 3 + 1 + 2 in Sami Frasheri Street, P. 26 1. The apartment is furnished and located on the sixth floor. Please not real estate agency.
Rates 45000 leke. Serious and serious people are preferred not for short-term attitudes. Interested to write to WhatsApp.


Pagesa 45,000 Leke
Dhoma | Kuzhine 3+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 110.00
Kati 6
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Liqeni Artificial
Adresa Rruga Sami Frasheri, Tirana, Albania
Lexime 7622

Jepet me qera Apartament 3+1+2 ne Rrugen Sami Frasheri, P. 26/1. Apartamenti eshte i mobiluara dhe ndodhet ne katin e gjashte. Ju lutem jo agjensi imobiliare.
Cmimi 45000 leke. Preferohen njerez korrekt dhe serioz jo per qendrime afatgjata. Te interesuarit te shkruajne ne WhatsApp.