Jepet Dhom Me Qera Tirane

Shtepi me Qera Data: 21/04/2019 01:01

10,000 Leke

Give room to rent

Rent a room in the gaqo pocket at the Bajram Curri street
Dhama has bonjo with a shower. Two single beds and other furnishings.
Price 1000 lek per month
Nr. 0685649481


Pagesa 10,000 Leke
Dhoma | Kuzhine 1+1     Mobilimi Pjeserisht
Siperfaqa 12.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Zone Periferike
Adresa Rruga Gaqo Tashko, Tirana, Albania
Lexime 2511

Okazion
Jepet dhom me qera tek rruga gaqo tasko tek bajram curri
Dhama ka bonjo me dush. Dy krevate teke dhe orendi te tjera.
Cmimi 1000 lek ne muaj
Nr.

Njoftime te Ngjashme