Garsoniere Me Qera Tek Vilat Amerikane Tirane

Shtepi me Qera Data: 21/04/2019 01:01

16,000 Leke

Renting studios at American Villas

Rent for rent in the American Villas, first floor, entrance, parking, complete! Beautiful and green environment! 0676304140. Price 16.000 leke


Pagesa 16,000 Leke
Dhoma | Kuzhine 1+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 40.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa
Adresa Vilat Amerikane,Rr,Elbasanit
Lexime 2668

Jepet me qera garsoniere tek Vilat Amerikane,Kati i pare,hyrje mevete,parking,e kompletuar !Ambjent I bukur dhe me gjelberim! . Cmimi 16.000 leke