Jepet Me Qira Apartament Per Biznes Te Delijorgji Tirane

Jepet me qira apartament i ndare ne 2 ambjente te medha te pershtatshme per biznes.Apartamenti ndodhet ne katin e 2 afer rruges kryesore.Per momentin eshte e shfrytezueshme si foto studio por mund te perdoret per laborant per qender estetike zyra studio etj.Apartamenti eshte i invenstuar deri ne detaj dhe e ben me te thjeshte akomodimin e menjehershem.Nje mundesi investimi e shkelqyer.
Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni

Cel +355674050139

Njoftime te Ngjashme