Tirane, Jap Me Qera Apartament 2+1+blk Kati 3, 120 M2 310 Euro (21 Dhjetori), Komples Tirane

Disponojme apartament 2+1 me qera tek kompleksi “Alba” ne rrugen “Ndre Mjeda”. Apartamenti eshte I pozionuar ne katin e 3 te nje pallati te ri me siperfaqe totale 120 m2. Apartamenti disponon orientim lindje dhe eshte totalisht I mobiluar. Apartamenti disponon: • Ambient Ndenjie • Ambient gatmi • 2 Dhoma gjumi • 1 Tualet me dritare • Ballkon • Detaje te tjera: • I ndricuar • Pallat I ri • Me ashensor • Per ta vizituar na kontaktoni!

OPP 2500Cel. : 0697015475

Njoftime te Ngjashme