Prane 21 Dhjetorit, Jepet Apartament 3+1 Me Qira Per Banim Ose Per Zyre! Tirane

Ne nje zone shume te favorshme, prane 21 Dhjetorit, Jepet Apartament 3+1 me Qira. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor, dhe ka nje siperfaqe pre 156 m2, te organizuar ne nje ambjent te bollshem ndenje, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon.

Njoftime te Ngjashme