Jepet Me Qera Apartament 2+1 Te Nje Vile,ne Rrugen 5maj,prane Concord Center Tirane

Shtepi me Qera Data: 21/04/2019 01:08

400 Euro

  • Jepet me qera apartament 2+1 te nje vile,ne rrugen 5Maj,prane Concord Center
  • Jepet me qera apartament 2+1 te nje vile,ne rrugen 5Maj,prane Concord Center
  • Jepet me qera apartament 2+1 te nje vile,ne rrugen 5Maj,prane Concord Center
  • Jepet me qera apartament 2+1 te nje vile,ne rrugen 5Maj,prane Concord Center

Rent a 2 + 1 apartment in a villa, on Route 5Maj, near Concord Center

Two bedroom apartment for rent in 5Maj, near Concord Center. The apartment is organized in 2 bedrooms, living room, kitchen, living room, 1 bedroom, 1 bathroom. The apartment is fully furnished. The apartment is for long term long time for family.

Area: 90m2
Floor: 2 (of a villa)
Price: 400 euro

For more information and a visit to the property, do not hesitate to contact us:

Agency Address: After UET
E-mail: isarealestate@yahoo.com
Web: isarealestate.agency
Cel: 0699651477


Pagesa 400 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 90.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Adresa Rruga 5 Maji, Tirana, Albania
Lexime 157

Jepet me qera apartament 2+1 te nje vile,ne rrugen 5Maj,prane Concord Center.Apartamenti eshte i organizuar ne 2dhoma gjumi,sallon ndenje,ambient gatimi,sallon ndenje,1tualet,1ballkon.Apartamenti jepet totalisht i mobiluar.Apartamenti jepet per afat te gjate kohor per familjare.

Sip:90m2
Kati:2(i nje vile)
Cmimi:400 euro

Per me shume informacion si dhe per nje vizite ne prone, mos hezitoni te na kontaktoni:

Adresa e agjensise: Pas UET
E-mail: isarealestate@yahoo.com
Web: isarealestate.agency
Cel: