Jepet Me Qera Apartament 2+1 Te Rezidenca Kodra E Diellit 1 Tirane


Jepet me qera apartament 2+1 te rezidenca Kodra e Diellit 1
Ka nje siperfaqe prej 100 m2
Ndodhet ne katin e dyte.
Apartamenti eshte totalisht i mobiluar me te gjitha paisjet e nevojshme dhe te markave me te njohura , i shtruar me parket.
Ndodhet ne nje zone mjaft te qete dhe te aksesueshme
Rezidenca ne te cilen ndodhet eshte e pajisur me sistem sigurimi , ambjente shplodhese , ajer te paster
Cmimi i qerase 600 euro/ muaji

Njoftime te Ngjashme