Tek Komuna E Parisit, Jepet Me Qera Ap.2+1, Me Orientim Nga Jugu ! Tirane

Shtepi me Qera Data: 21/04/2019 01:15

400 Euro

  • Tek Komuna e Parisit, Jepet me Qera Ap.2+1, me Orientim nga Jugu !
  • Tek Komuna e Parisit, Jepet me Qera Ap.2+1, me Orientim nga Jugu !
  • Tek Komuna e Parisit, Jepet me Qera Ap.2+1, me Orientim nga Jugu !
  • Tek Komuna e Parisit, Jepet me Qera Ap.2+1, me Orientim nga Jugu !

To the Municipality of Paris, For Rent Ap.2 + 1, with Orientation from South!

At the Commune of Paris, in Dervish Bej Mitrovica Street, rent a super 2 + 1 apartment on the 8th floor of a new building, equipped with elevator. The apartment is organized as follows: living room with cooking and exit to the balcony, couch room, children's room, and a toilet. The area in which the apartment is located allows for all facilities such as schools, supermarkets, pharmacy, etc., providing a comfortable lifestyle. The lake and the large park are only 5 minutes away.


Pagesa 400 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 83.00
Kati 8
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Dervish Bej Mitrovica, Tirana, Albania
Lexime 274

Tek Komuna e Parisit, ne rrugen Dervish Bej Mitrovica, jepet me qira super apartament 2+1 ne katin e 8 te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambjent gatimi dhe dalje ne ballkon, dhome cifti, dhome femijesh, dhe nje tualet. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti te mundeson te gjitha facilitet si shkolla, supermarket, farmaci etj, duke siguruar nje jetese komode. Liqeni dhe Parku i madh jane vetem 5 minuta larg.