Tek Komuna E Parisit, Jepet Me Qera Ap.2+1, Me Orientim Nga Jugu ! Tirane

Tek Komuna e Parisit, ne rrugen Dervish Bej Mitrovica, jepet me qira super apartament 2+1 ne katin e 8 te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambjent gatimi dhe dalje ne ballkon, dhome cifti, dhome femijesh, dhe nje tualet. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti te mundeson te gjitha facilitet si shkolla, supermarket, farmaci etj, duke siguruar nje jetese komode. Liqeni dhe Parku i madh jane vetem 5 minuta larg.

Njoftime te Ngjashme