Jepet Me Qira Apartament 2+1 Tirane

Shtepi me Qera Data: 21/04/2019 01:08

399 Euro

  • JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1
  • JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1

LEAVE APARTMENT 2 + 1

Rent 2 + 1 + 2 apartment furnished in Delijorgji Complex.
Totally furnished and can be changed according to customer's request.
It is located in the new building on the second floor.
For a visit to the property, please contact us

Cel +355674050139


Jepet me qira apartament 2+1 +2 i mobiluar tek Kompleksi Delijorgji.
Jepet totalisht i mobluar dhe mund te behen ndryshime sipas kerkeses se klientit.
Ndodhet ne pallat te ri ne katin e dyte.
Per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni

Cel +

Pagesa 399 Euro
Mobilimi E Mobiluar
Dhoma | Kuzhine 2+1
Siperfaqa 98.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirana, Albania - Kompleksi Delijorgji - Tirana, Shqiperi
Lexime 150