3+1 E Mobiluar Ne Don Bosko Tirane

Ne nje pallat te ri me ashensor pas restorant Gjelit jepet apartament me siperfaqe totale 130 m2. Apartamenti eshte ne kat te 3 eshte i orientuar nga lindja dhe ka drite gjate gjithe dites. Eshte totalisht i mobiluar, ka 3 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Pallati eshte me administrim te mire dhe me sisteme sigurie.

Njoftime te Ngjashme