Ne Don Bosko, Jepet Apartament 2+1 Me Qira! Tirane

Ne Don Bosko, buze rruge, jepet Apartament 2+1 me Qira i mobiluar shume mire! Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor, te mireadministruar dhe ka nje siperfaqe prej 83 m2. Eshte i organizuar ne nje ambjent te bolleshem ndenje se bashku me kuzhinen, 1 dhome gjumi matrimoniale, 1 dhome gjumi femijesh, 1 tualet, dhe 2 ballkone, nga te cilet njeri eshte mjaft i gjere. Apartamenti jepet i mobiluar me te gjitha kushtet e nevojshme ne menyre shume cilesore.