Jepet Apartament 2+1 Me Qera Tek Myslym Shyri. Tirane

Shtepi me Qera Data: 21/04/2019 01:15

Two bedroom apartment for rent in Myslym Shyri.


Two bedroom apartment for rent in Myslym Shyri. The apartment is organized in 2 bedrooms, living room, kitchen, study room small work, 2 bathrooms. The apartment is rented fully furnished. The apartment is rented for long term family.

Area: 110m2
Floor: 3
Price: 53.000 Lek new

For more information and a visit to the property, do not hesitate to contact us:

Agency Address: After UET
E-mail: isarealestate@yahoo.com
Web: isarealestate.agency
Cel: 0699651477


Pagesa 53,000 Leke
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 110.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania
Lexime 273


Jepet apartament 2+1 me qera tek Myslym Shyri. Apartamenti eshte i organizuar ne 2dhoma gjumi,sallon ndenje,ambient gatimi,1zyre-studimi/pune te vogel,2tualete.Apartamenti jepet me qera totalish i mobiluar.Apartamenti jepet me qera per afat te gjate kohor per familjare.

Sip:110m2
Kati:3
Cmimi:53.000 leke te reja

Per me shume informacion si dhe per nje vizite ne prone, mos hezitoni te na kontaktoni:

Adresa e agjensise: Pas UET
E-mail: isarealestate@yahoo.com
Web: isarealestate.agency
Cel: