Jepet Me Qera 1+1 Te 21 Dhjetori Tirane

Shtepi me Qera Data: 21/04/2019 01:08

300 Euro

  • JEPET ME QERA 1+1 TE 21 DHJETORI
  • JEPET ME QERA 1+1 TE 21 DHJETORI
  • JEPET ME QERA 1+1 TE 21 DHJETORI

RENT 1 + 1 TO 21 DECEMBER

Rent an apartment in front of construction engineering
The apartment is located on the 4th floor of an existing building and has 57 m2 of living space.
It is organized in 1 + 1.
The apartment is ideally furnished.


Pagesa 300 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 57.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Kavaja Street, Tirana, Albania
Lexime 118

Jepet me qera apartament perball inxhinierise se ndertimit
Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati egzistes dhe ka siperfaqe totale 57 m2.
Eshte e organizuar ne 1+1.
Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkohore.