Jepet Apartament Me Qira Ne Don Bosko 250 Euro Tirane

Jepet apartament me qira ne Don Bosko. Apartamenti ka nje siperfaqe 115 m2, i organizuar ne 2+1 me dy tualete. Apartamenti eshte I pa mobiluar, permban vetem kuzhinen. Mund te perdoret dhe si ambjent banimi dhe per zyra. Per me shume informacion kontaktoni Orgeten ne nr. 0697320785

Njoftime te Ngjashme