Jepet Apartament Me Qira 1+1 Ne Rrugen E Kavajes! Tirane

Shtepi me Qera Data: 21/04/2019 01:15

300 Euro

Rent apartment 1 + 1 in Kavaja Street!

Rent 2 + 1 apartment in Kavaja Street facing the Deliorgji complex. The apartment is located in the new building with 2 lifts. With a total surface of 61 m2, it is organized with a corridor, a spacious living room + separate cooking space, 1 bedroom, 1 toilet and a balcony.


Jepet me qira apartament 2+1 ne rrugen e Kavajes perballe me kompleksin Deliorgji. Apartamenti ndodhet ne pallat te ri me 2 ashensore. Me siperfaqe totale 61 m2 dhe eshte i organizuar me korridor, ambient te bollshem ndjenje + ambient gatim te ndare, 1 dhoma gjumi, 1 tualet dhe nje ballkon.

Pagesa 300 Euro
Mobilimi E Mobiluar
Dhoma | Kuzhine 1+1
Siperfaqa 61.00
Kati 9
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Kavaja Street, Tirana, Albania
Lexime 93