Jepet Apartament 2+1+2 Me Qira Te Lulishtja Ne Komune Te Parisit Tirane

Apartamenti ndodhet te Lulishtja ne Komune te Parisit, me akses te menjehershem ne rruge kryesore. Zona ne te cilin ndodhet apartamenti, eshte nga me te kerkuarat ne Tirane, pasi ofron cdo facilitet te mundshem. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 92 m2 dhe organizohet ne kete menyre: 1 korridor i cili ben shperndarjen neper ambientet e apartamentit, 1 sallon se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi shume te bollshme, 2 tualete, si dhe 1 ballkon. Orientimi i apartamentit eshte Jug - Lindje, orientim i cili mundeson drite natyrale pjesen me te madhe te dites. Apartamenti eshte i sapo mobiluar, duke perfshire dhe pajisjet elektro shtepiake. Ndodhet ne katin e 5 te banimi te nje pallati te ri 12 katesh dhe ka nje administrim shume te mire dhe korrekt