Apartament Super I Mobiluar Ne Myslym Shyr Tirane

Shtepi me Qera Data: 21/04/2019 20:25

550 Euro

  • Apartament super i mobiluar ne Myslym Shyr
  • Apartament super i mobiluar ne Myslym Shyr
  • Apartament super i mobiluar ne Myslym Shyr
  • Apartament super i mobiluar ne Myslym Shyr
  • Apartament super i mobiluar ne Myslym Shyr

Super furnished apartment in Myslym Shyr

Modern apartment for rent to Myslym Shyri in one of the best and most convenient areas of Tirana. It is located on the 5th floor of one of the best part of the area, with a surface of 75m2 organized in a large living room and cooking, a Jacuzzi with window, a wardrobe and a bedroom. The apartment is very well invested and with very good conditions. For a contact visit visit!


Apartament modern per qira tek Myslym Shyri ne nje nga zonat me te mira dhe me me shume fasilitete te Tiranes .Ndodhet ne katin e peste te nje nga pallateve me te mira te zones,me nje siperfaqe prej 75m2 i organizuar ne ne sallon te bollshem dhe gatim,nje tualet me jacuzzi me dritare,nje garderob dhe nje dhome gjumi.Apartamenti eshte shume i investuar dhe me kushte shume te mira .Per nje vizite ne prone me kontaktoni !

Pagesa 550 Euro
Mobilimi E Mobiluar
Dhoma | Kuzhine 1+1
Siperfaqa 75.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania
Lexime 217