Apartament Super I Mobiluar Ne Myslym Shyr Tirane

Apartament modern per qira tek Myslym Shyri ne nje nga zonat me te mira dhe me me shume fasilitete te Tiranes .Ndodhet ne katin e peste te nje nga pallateve me te mira te zones,me nje siperfaqe prej 75m2 i organizuar ne ne sallon te bollshem dhe gatim,nje tualet me jacuzzi me dritare,nje garderob dhe nje dhome gjumi.Apartamenti eshte shume i investuar dhe me kushte shume te mira .Per nje vizite ne prone me kontaktoni !

Njoftime te Ngjashme