Apartament I Super Mobiluar Me Qera 1+1 Tirane

Tek Ish Stacioni i Trenit, prapa Fakultetit te Shkencave te Natyres, nje nje ndertim te sapo perfunduar, Jepet me Qira Super apartament 1+1 totatilsht i mobiluar ne menyre bashkohore, i cili organizohet ne nje dhome gjumi, nje dhome ndenje bashke me dhomen e gatimit, nje tualet dhe nje ballkom, me siperfaq totale 69.8 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje ndertimi te perfunduar ne Tetor te 2018, gjithashtu disponon ne te dyja dhomat kondicioner dhe eshte i pershtatshem per nje cift. Per me shume info ose nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni!

Njoftime te Ngjashme