Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tirane

Shtepi me Qera Data: 21/04/2019 04:03

250 Euro

  • Jepet me qera apartament 1+1
  • Jepet me qera apartament 1+1
  • Jepet me qera apartament 1+1
  • Jepet me qera apartament 1+1

For rent apartment 1 + 1

For rent apartment 1 + 1 in new building with elevator on 5th floor.
It is organized in a living room with a shared kitchen, a bedroom with exit to the veranda, a bathroom and a large balcony. Furnished furnished.
For a visit to the property please call us!


Pagesa 250 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 68.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - Tjeter zone
Adresa Rruga Jordan Misja, Tirana, Albania
Lexime 662

Jepet me qera apartament 1+1 ne ndertim te ri me ashensor ne katin e 5.
Organizohet ne nje sallon me kuzhine te perbashket, nje dhome gjumi ku ka dalje ne verand, nje tualet si dhe nje ballkon te madhe .Ofrohet i mobiluar.
Per nje vizite ne prone ju lutemi te na telefononi!