Jepet Me Qera Apartament 2+1 Ne Rrugen Rrapo Hekali,tek Komuna E Parisit. Tirane

Jepet me qera apartament 2+1 ne rrugen Rrapo Hekali,tek Komuna e Parisit. Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi,sallon ndenje,ambient gatimi,1tualet,1ballkon.Apartamenti jepet me qera totalisht i mobiluar,Apartamenti jepet per afat te gjate kohor per familjare.

Sip:90m2
Kati:1
Cmimi:35.000 leke te reja

Per me shume informacion si dhe per nje vizite ne prone, mos hezitoni te na kontaktoni:

Adresa e agjensise: Pas UET
E-mail: isarealestate@yahoo.com
Web: isarealestate.agency
Cel: 0699651477

Njoftime te Ngjashme