Jepet Me Qera Apartament 2+1 Ne Rrugen Rrapo Hekali,tek Komuna E Parisit. Tirane

Shtepi me Qera Data: 21/04/2019 01:15

35,000 Leke

  • Jepet me qera apartament 2+1 ne rrugen Rrapo Hekali,tek Komuna e Parisit.
  • Jepet me qera apartament 2+1 ne rrugen Rrapo Hekali,tek Komuna e Parisit.
  • Jepet me qera apartament 2+1 ne rrugen Rrapo Hekali,tek Komuna e Parisit.
  • Jepet me qera apartament 2+1 ne rrugen Rrapo Hekali,tek Komuna e Parisit.
  • Jepet me qera apartament 2+1 ne rrugen Rrapo Hekali,tek Komuna e Parisit.
  • Jepet me qera apartament 2+1 ne rrugen Rrapo Hekali,tek Komuna e Parisit.
  • Jepet me qera apartament 2+1 ne rrugen Rrapo Hekali,tek Komuna e Parisit.

Rent a 2 + 1 apartment in Rrapo Hekali Street, in the Commune of Paris.

Rent a 2 + 1 apartment in Rrapo Hekali Street, in the Commune of Paris. The apartment is organized in 2 bedrooms, living room, cooking area, 1 bathroom, 1 balcony. The apartment is fully furnished, the apartment is for long term family.

Area: 90m2
1st floor
Price: 35.000 Lek new

For more information and a visit to the property, do not hesitate to contact us:

Agency Address: After UET
E-mail: isarealestate@yahoo.com
Web: isarealestate.agency
Cel: 0699651477


Jepet me qera apartament 2+1 ne rrugen Rrapo Hekali,tek Komuna e Parisit. Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi,sallon ndenje,ambient gatimi,1tualet,1ballkon.Apartamenti jepet me qera totalisht i mobiluar,Apartamenti jepet per afat te gjate kohor per familjare.

Sip:90m2
Kati:1
Cmimi:35.000 leke te reja

Per me shume informacion si dhe per nje vizite ne prone, mos hezitoni te na kontaktoni:

Adresa e agjensise: Pas UET
E-mail: isarealestate@yahoo.com
Web: isarealestate.agency
Cel:

Pagesa 35,000 Leke
Mobilimi E Mobiluar
Dhoma | Kuzhine 2+1
Siperfaqa 90.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Rrapo Hekali, Tirana, Albania
Lexime 884