Jepet Apartament 1+1 Me Qira Tek Liqeni Artificial I Tiranes! Tirane

JEPET APARTAMENT 1+1 ME QIRA TEK LIQENI ARTIFICIAL I TIRANES!
Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te mireadministruar pallatesh,prane qendres Nobis dhe prane liqenit te Tiranes.
Strukturohet ne nje dhome gjumi,nje dhome ndenje, nje kuzhine e vecuar, nje tualet dhe ballkon.
Ka nje siperfaqe te bollshme dhe nje strukturim shume te mire te ambienteve.
Mobilimi eshte teper i perzgjedhur ,cilesor dhe permban te gjithe pajisjet dhe aksesoret e nevojshem por edhe te luksit.
Siperfaqe:90m2(Bruto)
Per informacione te detajuara ju ftoj te kontaktoni ne
Nr:( Not Allowed On Text)
E-mail:arkprona@gmail.com

Njoftime te Ngjashme